Prijava

Kako volim kad dodjem umoran s posla a kuca me pozdravi s vrata a maca mi legne u krilo.
Za to vreme nijedno dete nije zahvalno roditelju sto ga hrani, pere, skoluje, leci...
Nemam nimalo zelje da imam decu, a vi?

o maj svit samr čajld, fudbal nikad ne staje

Jok i ne staje.
Kume, daj STIHL da kratimo

Danas je dan republike i stari je popio malo

Za to vreme nijedno dete nije zahvalno roditelju sto ga hrani, pere, skoluje, leci...

Izvini, ali moje dete JESTE. Da ga znaš, progutao bi sve što si napisao. Ja mu dam čašu vode on kaže Hvala. Mislim, radim svakodnevne stvari on mi malopre kaže hvala. Hvala mama što si išla u prodavnicu. Hvala što si mi obukla duks. Hvala što mi pertlaš patike. Ipak nezamenjivo. Uostalom deca su odraz nas samih često. Jednom mi je neko izrekao simpatično prokletstvo - Da Bog da ti deca bila izuzetno verna kopija tebe. Naježila sam se tada. Sada - hvala mu! :)

Don't say it don't say it don't say it

Mislim, daleko od toga da ja sad nekog teram ili mu propovedam da je velelepno imati decu. Bila sam protiv. Nisam želela. Ni brak nisam želela. Ne znam ni odakle u svemu tome. Ali kad već imam čast - predivno je meni imati ovakvo dete. Sve drugo je odista loše. Hvala mu što se rodio. Učinio me je boljom. Jedno drugog činimo boljima. Rastemo zajedno. Zahvalna sam do neba. Inače ja sam lično bila zahvalno dete i sada sam. Za mene ne postoji niti je ikad iko iznad mojih roditelja. Zato što su odista roditelji. Ako smatrate da ne umete, ne možete, nećete - nemojte. Biće bolje da se niko ne rađa da bi bio nesrećan.

Ne veći od vašeg :)

Uvek imam neki osećaj da ste duboko prazni i nesrećni kad tako pričate. I to me odista rastuži. Da ja nakon svega imam najviše volje sa najmanje potencijala za sve nešto u životu. Sa najviše nevolja, sa ubedljivo najviše poraza... uprkos ogromnim borbama... Jako me rastuži vaše mrtvilo, sivilo, apatija. Izgubili ste srž svog života u nekom momentu. Levitirate oko sebe. Pretužno.

Laku noć Vukholi :)

Nemam nimalo zelje da imam decu, a vi?

Čiča Morada zapravo utemljen i crvenopilulisan?

Ja mu dam čašu vode on kaže Hvala. Mislim, radim svakodnevne stvari on mi malopre kaže hvala. Hvala mama što si išla u prodavnicu. Hvala što si mi obukla duks. Hvala što mi pertlaš patike

...Hvala ti Zapata

mesni narezak
Nemam nimalo zelje da imam decu, a vi?
Čiča Morada zapravo utemljen i crvenopilulisan?

ne pričaj sam sa sobom

a moram malo kad niko drugi neće samnom da priča :(

...Hvala ti Zapata

hahhahahhahahha pa realno dete kopija mene. A biće sasvim zajeban, u to nema sumnje..:D

a moram malo kad niko drugi neće samnom da priča :(

Jesi stvarno svoj dupli? :D

razno.1 skoprivica, 20 Mar 92
U cemu je razlika izmedju pandura i voza ?

Voz ima dva razreda...

Aje... CTEBO.