Čet

  1. Evo Snježo opet snegova

  2. a ja jutros pokiso, nema snega. biće opet nova godina bez snega izgleda, treća po redu.

  3. nikad ne pao više dabogda jao što sam se rodio u ovu planinčugu vukojebinsku a ne u neku malagu ili sevilju gde ni ne znaju šta je sneg

  4. I ovde. Trenutno je pretoplo za ovo doba godine. Dakle negde kao aprilska noć.

  5. A tužno je i bezveze Šmokljo kad nema snega barem dok su praznici, baš gasi čaroliju.

  6. Neće biti snega ovde nikad više

  7. izvini Kamenko Katić nisam te prepozno

  8. Daj Vuče ne mlati, pašće sneg, meni za volju.

  9. jadan ti šmole, valja lopatat sneg, valja kupovat drva za potpale, valja soliti puteve, valja se svađati sa komšijama oko toga ko će lopatat.

  10. Zajebavaš se al pre nekih četri pet zima me neironično precednik zgrade uspeo naterati da izlopatam sneg sa zajedničke terase jer se kao "uplašili stanari" da će da se "sruši". Tad sam se zajebo i nikad više. Ne smeta meni sam sneg kao pojava nego ova hladnoća kurčeva i to što sam 70% zimskog perioda stalno u nekoj prehladi/upali sinusa/bronhitisu/pičkoj materini. Zli jezici će reći da je to zbog užasne ishrane i nepostojećeg imunog sistema ali bože moj.

  11. Bezi bre iz tog Bora Smokljo

  12. hladnoća >>>>>>>>>>>>>>>>>>> vrućina

    a za imuni sistem ti je skill issue, nisam se lično razboleo tipa četiri godine, a i moja ishrana je poprilično kurac.

  13. moja ishrana je poprilično kurac

    Tzv Bergas dijeta

  14. Cek mesni, jel ti ishrana kurac ili govna?

  15. Hahhahahahahahhahahahahah

  16. "Hranite se slojevito"
    Nada Macura

  17. Ijao još se smejem, hahahhahahahahahha ☺️ Ima li ih od vrsta mesni? ☺️

  18. nisi li ti napustila ovaj sajt pre nekoliko meseci?

  19. Možda. Ovo je moja refleksija. ☺️

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.