Prijava

Da ne bude samo da se gase stvari na sajtu, dodao sam na profile godine kad je autor bio "u prvih 100"

Шта је ово, постали смо бесполни на профилима? Је л' се то чека нова џендерска класификација, па да бирамо ко ће шта да буде?

Bodovi vraćeni, vidljivo godišnje rangiranje autora i to bi bilo sve.
Lepo!!

dodao sam na profile godine kad je autor bio "u prvih 100"

kliknem na neku davnu godinu, izlistam top listu....
kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih....

Sajt vapi za rubrikom "Kucamo na vrata zaboravljenih asova (osim na blindirana vrata blek hola jer je paranoican, da ne skoci sa terase)"

Daa Frenkija, pobrko sam Tarzane

Meni je poništeno sve što sam ikada ocenio, sada ispada da imam nula glasova za i nula protiv.

Možda moje mišljenje ipak nije relevantno...

Ti si nula i od čoveka XD

Expanding vukajlija

Kako ne bih otvarao posebnu temu, predložiću ovde - naime, šta kolege misle o tome da proširimo polje delovanja i infiltriramo se na neki forum, gde bismo delovali kao peta trol kolona? Svako bi napravio po nalog i mogli bismo tamo da sabotiramo i miniramo teme itd. Znam da nema ni jednog logičnog i zdravorazumskog razloga za tako nešto, ali kao da smo ikada bili ograničeni takvim tričarijama. Palo mi na pamet pošto redovno pljujemo po raznoraznim sajtovima i forumima.

Mogli bismo da banemo na onaj Miličin sajt recimo i predstavimo se kao desetak novih svežih žena, što da ne.

Expanding vukajlija

Kako ne bih otvarao posebnu temu, predložiću ovde - naime, šta kolege misle o tome da proširimo polje delovanja i infiltriramo se na neki forum, gde bismo delovali kao peta trol kolona? Svako bi napravio po nalog i mogli bismo tamo da sabotiramo i miniramo teme itd. Znam da nema ni jednog logičnog i zdravorazumskog razloga za tako nešto, ali kao da smo ikada bili ograničeni takvim tričarijama. Palo mi na pamet pošto redovno pljujemo po raznoraznim sajtovima i forumima.

Seems normal to average Vukajlija user.

to the* average Vukajlija user