Prijava

kad bude takmičenje iz foruma, onda će biti nešto.

погрешно је мишљење да ће сајт како кажу неки оживети то је што је време се мења људи заборављају
никад више неће бити као 2011 или кад већ зенит је прошао и то зна проф то зна кајзен.
али да се побољша сајт свакако да пошто је баш зарђао

pišam se na taj zenit tokom kojeg su se svi ponašali kulturno ovde kao neki pederčići pod čizmom (češće štiklom) okrutnih moderatora. realno gledano, danas je bolje jer možeš da se osereš o crnjama, trandžama, tiananmenu, kjuanonu, nacizmu, doxxanju itd. koliko god hoćeš, a ništa ti neće biti osim ako čika prof ne poludi.

Ja mislim kad bi se vratila kosmopolita procvetao bi sajt

Sto se tice slobode govora vukajlija 2022》》》》》vuka 2011. Al s kreativne strane, ova danasnja ni ne postoji

galantni kakav si na crevu?

You have no bread in your intestine

Al s kreativne strane, ova danasnja ni ne postoji

pa gde će postojati kad se sve živo što valja već izdefinisalo, a onaj dobri čovek pobio dve realno najveće atrakcije ovoga sajta: postere i reakcije, pa dodatno još embedovanje i čet?

moze jurnjava ili okolina.ti kajzene izaberi

Izmeniću ti život izmešaću ti boje okolinom

Ma može da oživi sajt. Vratiš postere, malo više angažovanja na Fb (čak neka "takmičenja" da se organizuju odande) i barem na nivo iz tipa 2015. može da se vrati.

EDIT: Ne bi nužno kvalitet bio na tadašnjem nivou, ali za početak masovnost.

2023. Na naslovnoj je samo forum i to jedna tema: Ejdusova poezija, serveru se pristupa preko IP adrese

Kakav pro gamer move, kajzen prije koju godinu nije dao da se registruje bilo kako osim putem Gugla, sad je ukinuo skroz i prijavljivanje putem Gugla, i samim tim onemogucio pristup autoru tubsaroe i vjerovatno jos po nekome.

Mogu da se uloguju sa "zaboravio sifru"

Haha ne seri da su šmo i hotul izvisili ovom promjenom hahahahaaha

Kad se teške puste noći
I još teži dani zbroje
Tu uz mene ostao je
Samo neko-tubsaroe

Eh, što srce nije hotul, zbogom, dođite nam opet
Da provedem noć sa tobom, želja da me mine
A kad me ostaviš bez duše, nek' i ovaj hotul sruše
Uvek si bila dno što gleda sa visine

ајде неки маркетиншки инжењер нека израчуна колико би кеша добили да се прода ФБ страница Вукајлије која има ајде да заокружимо 700к лајкова
кајзан то прода и поделимо нас 10 овде активних са сајта да бар имамо неке користи и онако то нико не гледа и не чита више тамо