Prijava

Dobili bi kurac, jer od tih 700K lajkova nije aktivan niko. Nikom ne treba stranica s 700K neaktivnih ljudi. A i nema više keša u tome, na primer, prilično aktivna grupa Upwork Srbija se prodala za nekoliko tisuća evra.

е ту су последње наде пале у воду :(

ne možete strujom oživeti konja koji je mrtav već 5 godina, shvatite jbt. prošlo je vukajlijino """""zlatno""""" doba i prošlo je jednom za sva vremena. sad smo ostali samo mi veliki intelektualci na forumu i oni ne baš intelektualci na definicijama. smatrajte ovo kao neko srebrno doba, obzirom da sloboda govora još uvek postoji, iako mi je teško palo što teme za kvalitetno napušavanje više neće moći da prežive dugo.

добро да не буде да је само вукајлија ослабила па заамро је ФБ појавом ИГа и тако још по нешто немогу се сетим примера сад

inače je fejsbuk danas zajednica 20 intelektualaca i 10 "defkaša", pa je umro toliko da ga više niko normalan ne koristi. ne provaljuj se.
a što se tiče ig-a, citiram, instagram je dno ukusa i vukajliji ne treba prisustvo tamo.

čuj njega intelektualaca

tako je, mi smo bastion najvećih umova čovečanstva, imaš li neki problem?

Ziv je tubsaroe, umro nije, dok je "zaboravio sifru" opcije

Ne znam, sto se nije ulogovao, majmun

da mu nije od kineske vakcine pao klavir na glavu, ne do bog

vukajlija je umrla one godine kad su i zadnji prešli s kompjutera na smartfon dakle neka 2014. i nije samo vukajlija nego bukvalno svaki vebsajt, ostali su samo oni zagriženi i nema tu povratka, ne mogu da verujem da i dalje prdite o tome

kajzen da izreklamira sajt na tv.da znaju ljudi da najveci umovi u zemlji razmenjuju mislenja na ovom sajtu, i to dugi niz godina.,sajt koji traje..

jebali vas novi autori. je li nam treba neki "Bok dečki, ja sam osoba nebinarnog spola iz Hrvatske i 16 mi je godina. Živjeli smo u Srbiji većinu svog života ali su tamo zli ljudi maloumni koji ne vide da sam ja u pravu što se tiče spola."

vi srbi mislite zajedno sa rusijom terorirat civilizovan svijet.nikad to necemo dozvolit

zato je kazan i ukinuo đender info na profilu, da bi se to što sam rekao moglo omogućiti.

који је женски род за усташу?