Prijava

Manje više svima je jasno da je jedan od razloga zašto je Vučić došao na vlast priznanje KiM.
E sada, šta Vi mislite da će da uradi da bi zamazao narodu oči kada dođe do finalnog dogovora?

Sećamo se da je prvo uspostavio "oficire za vezu" a kada je uspostavljao "administrativne prelaze" Brnjak i Jarinje - uhapsio je Miškovića.
Tada je u trendu bila priča kako će da uhapsi tajkune i da očisti Srbiju od istih.
To je uradio da narod ne bi posumnjao u njegov patriotizam i njegovu "reč".

Sada je ukinuta parada ponosa i eto - kako on može da bude izdajnik kada radi sve u interesu naroda i sluša narod.

Šta Vi mislite da će da izvede kada bude bilo neophodno da potpiše zvanično priznanje?
Možda neka tužba za genocid protiv Hrvatske? Svečano otvaranje kule i obećanje o novim velkim investicijama - ili nešto treće?

Priznao im nezavisnu vojsku i policiju. Priznao im sudstvo. Priznao im granice. Priznao im dokumenta. Imaju sopstvenu energetiku i telekomunikacije.

Ejdus: Sta mislite ako potpise priznanje?

Glupi Ejdus. Full retard. Never go full retard.

Ne moze skonta tako ociglednu stvar da je kosovo nezavisno for years i ceka priznanje haha ali u prste zna ko nas i zasto truje vakcinama godinama noooooooooob

E, ovi sto ne bi priznali Kosovo da su na Vučićevom mjestu, šta bi vam bila alternativa?

Al bez ono zavlačimo i prolongiramo do smaka svijeta, nego neki konkretan potez koji bi vratio Kosovo, ili bar dio njega.

Želio bih to da čujem iz srpske perspektive, jer ja sam donekle upućen u namjere srpske strane, u očima drugih je ili Kosovo nezavisno ili “šta oće ovi Srbi na Kosovu”

Odjebi Murate, ko tebe za sta pita.

Više sam puta bio na tom Kosovu za 25 nego ti za 50 godina.

Ne živim ja u Turskoj nego ti, Murate.

Ti bio vise puta na Kosovu? 99? Mozda smo se gledali preko nisana.
Ne zivim ja u Turskoj, zajebo si se.

Prost odgovor za mog brata neostrašćenog muslidžu:

1)ako ovde popustimo, sledeći su preševo, sandžak, vojvodina..
2) srpske pare su ulagane u infrastrukturu dole
3) nismo poraženi od Šiptara u ratu, nego od 20 zemalja NATO čija motivacija da se opet jebendaju dole varira
4) istorijski je naše, kolevka srednjevekovne države
5) videti pod tri i geopoliticke promene, i sve veću okrenutost Amera i Zapada sebi i Aziji kao većem tržištu

šta bi vam bila alternativa

Sacekati jos malo da vec oslabljena zapadna podrska siptarima nestane skroz, onda pustiti vodu da govna odu

Ovo za pare i infrastrulturu mož okačimo mačku o kurac, cela jugoslavija izgrađena parama zarađenim od strane borskog rudnika, pa smo od toga dobili kurac da si isteramo oči.

Dakle zasad imamo Mujin predlog: rat sa Shiptari.

Zap, moguce bi bilo nekim mirnim pregovorima u blizoj buducnosti izvuci ovaj sjevernii dio kosova ( zubin potok, brnjak, leposavic, lesak..)

Sranje bi ispalo kod mitrovice, tu je već pola-pola ali druze dole kad ideš niže Uroševac ili Đakovica npr, sve su albanci s omladinom se na engleskom sporazumjevas jer samo albanski govore, imaš nazive nije sad ko da si u Albaniji ali nema taj srpski vajb (bez uvrede) mislim valjda im je i to cilj da se ne govori srpski

Mujo direktan, nema uvijanja

Ko im brani da govore albanski. Jel ti branis ovima u banjaluci da govore srpski :)

Srbija i Turska su oduvek jedine dve ozbiljne nacije i drzave na Balkanu. Grcka i Bugarska kao. Ostalo ne postoji. Oduvek se znalo, kad su Srbija i Turska kul, Balkan je miran.
Svet shvata gresku, ne moze biti mira na Balkanu ukoliko je Srbija frustrirana i nezadovoljna. Tako da mislim da ce uskoro biti nove normalnosti.

Srbija i Turska su oduvek jedine dve ozbiljne nacije i drzave na Balkanu.

Car Samuil neverue

Ne bih ishitreno ništa zaključivao bez Ejdusovih postavki.

Albance možemo da pobedimo seksom ako već nećemo oružjem, oni su tako nas nadjačali, što ne bi i mi njih. Samo kad bi se uložilo u to, strateški i dugoročno eto populacije dole.