Ni tamo ni 'vamo (mirenje stavova)

  1. Naći ćeš neku gluvonemu i tako ćete opstati.

  2. A bilo bi odlično da je i slepa. Mada je vezivanje poveza preko očiju neprevaziđen užitak. Ti vidi pa proberi šta više odgovara.

  3. Jeste Kamenfilko je mudonja samo kad kreše kamen, jedino tad i sevaju varnice.

  4. hahah jel realno da ovo postoji

    Kita, kita, kita cvijeća
    To je bolja što je veća

  5. Mada je vezivanje poveza preko očiju neprevaziđen užitak.

    Oho-ho može može BDSM

  6. ah yes seks, vezivanje i sve to

  7. haha dobra zajebancija ovih dana, sta radi zensko na vukajliji sve živne kao na proleće

  8. “dobra je avvl i zbori istinu, ajde vidite pa oterajte ono malo zenskog sto imamo na sajtu”

  9. Čitav dan o ovome razmišljam. Stvarno.
    Ćutanje za mene nije zlato. Nikada nije bilo. Precenjeno je. Ćutanje je daljina, distanca, hladnoća, međuprostor, dekonkretizacija, odbojnost i sve ono što mene lično rastura na komade. Najveća kazna i najveća osveta meni za bilo šta je ćutanje. Izostanak verbalne reakcije. Filtriranje misli i njihovo nekazivanje. Igra nerava i nagađanja. Smrt.
    Za mene je ćutanje smrtonosno. Kada ljudi ćute nisu svesni koliko me ubijaju. Kada ćute i o dobrom i o lošem. Kada me prinuđuju da se kidam oko toga da im pročitam misli. Ćutanje je za mene besmisleno. S kojim ciljem je ljudskom rodu data moć govora ako je ćutanje zlato? Zašto onda ne trgujete tim zlatom? Materijalizujte ga. Ja to ne umem.

    U dvadeset maraka da je “and suddenly I felt nothing” po celom telu

  10. U ceo svet da ti je 13 cm :D

  11. A možemo da ga skratimo još malo. Pa da presretneš ali poljskog pacova.

  12. Šta fali na 13 cm?

  13. Šta fali na 13 cm?

    Preach!

  14. Ne bih znala, odista. Ali žene se žale po forumima, srcepate se.

  15. To bi vala muškadija bolje znala.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.