Ni tamo ni 'vamo (mirenje stavova)

  1. Dajte neku lošu kojoj radi mašta
    da mi igra oko stola kupiću joj svašta
    dajte neku vrelu da me greje dahom
    kao Boga da me gleda dok je kitim zlatom

  2. Oči da si vadimo...kad zasikće kroz stisnute zube...uhhhh

  3. Ono kad pustiš random Celtov klip, a on ti premotan već na 6:13 :D Svašta.

  4. Ovaj kamenfilko samo materijalno :D pu izem ti muško

  5. I šutnja je zlato, Avvi

  6. Ne ide. Ne mogu da se pretvaram. Predajem se. Održavajte sajt u životu.

  7. Bezmudasi cute ja prkosim

  8. Ovaj kamenfilko

    Kakav ti je nadimak cara dao ovaj kida

  9. Carin cenim više. Kad neko onako ograničenog vokabulara nauči novu reč, to znači nešto.

  10. Avvl, ovaj henry cavill na profilu nije slučajnost, takav ti je mister no. The sexiest man on vukajlija.

  11. I šutnja je zlato, Avvi

    Čitav dan o ovome razmišljam. Stvarno.
    Ćutanje za mene nije zlato. Nikada nije bilo. Precenjeno je. Ćutanje je daljina, distanca, hladnoća, međuprostor, dekonkretizacija, odbojnost i sve ono što mene lično rastura na komade. Najveća kazna i najveća osveta meni za bilo šta je ćutanje. Izostanak verbalne reakcije. Filtriranje misli i njihovo nekazivanje. Igra nerava i nagađanja. Smrt.
    Za mene je ćutanje smrtonosno. Kada ljudi ćute nisu svesni koliko me ubijaju. Kada ćute i o dobrom i o lošem. Kada me prinuđuju da se kidam oko toga da im pročitam misli. Ćutanje je za mene besmisleno. S kojim ciljem je ljudskom rodu data moć govora ako je ćutanje zlato? Zašto onda ne trgujete tim zlatom? Materijalizujte ga. Ja to ne umem.

  12. Ima samo jednog koji mu konkuriše ali njega si otpilila ni krivog ni dužnog

  13. Ma boli me uvo ko je seksi ko ne. Sve me zabole.

  14. Ma boli me uvo ko je seksi ko ne. Sve me zabole.

    Ništa od nas onda :/

  15. Kad nema velike ljubavi
    Dovoljna je i mala
    Nisu bile glupe
    Vjeruj mi
    Svaka je znala
    I da šutnja je zlato
    I riječi se troše
    Možda to nije to
    Ali nije ni loše

  16. Nemoj Šmo, ta pesma mi je guilty pleasure

  17. Džabe ovo seksi telo, kada sam ćutolog.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.