Ni tamo ni 'vamo (mirenje stavova)

  1. I ne samo to, zna Vučica i još par žena. Osim onih koji me lično znaju. Nije da ću se ikad upoznati sa bilo kim odavde u buduće, ali sa nekima se znam. Imala sam i dečka koji je među autorima. Pozdrav za njega, ali sad da iznosim dalje dokaze o tome zaista je besmisleno tako da verujte u šta god. :)

  2. Taman posla. Shvatam da je teško poverovati da je žensko makar nijansirano nešto pametnije od proseka.

  3. Tako je bilo i biće, nikad se to neće promeniti. Koliko god da je žena jaka u ma kom pogledu jednaka ili ne daj Bože iznad muškarca nikad biti neće. To je jednostavna postavka Boga. I on je muško. Vrlo prosto. Zato ne znam čemu borba.

  4. Umesto da se jebem okolo i to na kilo, baš kao što se prodaju knjige, ja sam neki treći svet. I vrlo sam nesrećna, to je tačno. Ali da bih sad bila srećnija da me jebe puk vojske - sumnjam. I slično ... Dva posto me ne zanimaju Frojdovska sranja. Dokazano i provereno mi seks malo znači. Umetnost mi je u svakom pogledu orgazmičnija. Mnogo me više i diže i rasterećuje. Čista fizika, hemija, razmena fluida baš i ne. Dap. Cold, cold bitch.

  5. Kralju nije tebe niko jebao do sad da ti drhte butine 12 minuta nakon što ga izvadi
    Nemoj tako da pričaš bez veze

  6. 'Gospodja' je još uvek tu?

    Ja mislim da je to ustvari gazda sajta u trenucima dokolice u tvorza krenuo da čita neke teme od pre 100 godina i da je odabrao baš ovaj lik za povratak medj' narod. I svakako nije slučajno što nik počinje sa AV. To je onaj sitni detalj, koji ti smanji kaznu za 2 meseca.

  7. Dudlajte mi sisu! Oboje... Bezobrazna bagro. Ti si Bohore opasno zabagovao mentalno. Tuga.

  8. Druže treba neko da uzme da te otrese od kurca kako treba i vratila bi se ti u normalu
    Cuj buntovnica ona seks joj nije bitan hahah

  9. Pa kad nije jbt. Žao mi te.

  10. Žao mi što si sveden na životinjsko i ništa više. Ti si dokaz da je Darvin u pravu. Ja nisam.

  11. Boxore kako si kako zena i celjad i kuca generalno domacine

  12. Verovatno sad pravi ženi ručak jer je vreme ručku :D

  13. Bogu hvala Boxore.

  14. Samo se vi najedite i najebite. Baš sam ljubomorna iskreno.

  15. Zapravo kaze zeni sedi bre da gledamo marica kako prica o arkanu dok joj masira cukljeve sig sig

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.