Ni tamo ni 'vamo (mirenje stavova)

  1. autroke avvl i cara su jedna te ista osoba, change my mind

  2. Caro, jesi se ti to u ženu premetnuo?!

  3. Caro, jesi se ti to u ženu premetnuo?!

    Ni tamo ni 'vamo

  4. cara preso iz moda u kom su svi okolo debili u mod u kom je ona fenomenalna.

    introspekcija ftw

  5. Nije ovo Cara, ona nije ni sebe volela.

  6. Cara znao 12 reci ukupno, ovde je vec siri vokabular u pitanju. True

  7. Veze ovo s Carom nema

  8. Ja ne znam o kakvoj Cari pričate? Ili Caru kako god. Ja sam Ivana i žensko sam, poprilično.
    Lepo je Stalker rekao da me se seća ... mislim da je Stalker. I zaista ne razumem čemu sve ovo ... i tolika netrpeljivost.

    Dalje:

    Avvl nisam mislio na lešenje od alkohola, opojnih droga etc nego muž kad te oleši od batina, alegorija na neke ljude ovde koji te tretiraju kao vreću za udaranje, a ti se samo još više nudiš.

    Ali prsla si, da... zato i jesi ovde s nama

    Hvala na ovome, naročito na podsećanju. Odista hvala, nije trebalo. Ali kad nisko udariš to o tebi govori puno više nego o meni.

  9. I ti, Melkijadesu, tako si voleo moje pisanje....ok nije me bilo godinama, ali sam negde bila sigurna da bi me zapamtio kao autorku. Ja tebe jesam, razočarao si me. Bulgakov me pamti. Pa i Prof koji je sad moderator je zaboravio. Ali nevažno skroz.
    Većine brilijantnih umova Vukajlije nema ili jedva svrate, tako da, svejedno. Ne znam zašto toliko smetam?

  10. Ja ne znam o kakvoj Cari pričate?

    Cara je skraćeno od Carica, ti je vrv pamtiš pod drugim nadimkom.

  11. Melk razočarao si je ni kriv ni duzan.. ne ide ti sa ženama pa to ti je

  12. žensko sam, poprilično

    Пицс ор ит диднт хаппен

  13. Ajd neka joj neko objasni da ovde, kad hoćemo nešto da dokažemo, slikamo polne organe i kačimo, to je tradicija.

  14. Haha al Melk mukica dobi napuš ničim izazvan

  15. Polne organe ili bar goli torzo

  16. da vidimo da te pičke.

  17. Ili vrat barem. Neku lepu trenirku možda.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.