Prijava

Da, cijeli sajt pisa po tebi jer svi oce da te jebu, sta bi drugo bilo. To ne prolazi ni zenama, kamoli nekom klosaru iz Lipolista sto nema hljeba da jede

Oprosti cika buljo, samo da se operem od urina pa ti odgovorim.

AvvI
Da, sad se stidite što sam istinu rekla. I treba sa vas je sram. Smećad. Bombaš ispade još i zlatan. E Vuko šta si postao rođeni... bure čmaruta! Uđi Kajzene razbucaj ovo smetlište i sjebi ih više za svagda

Napravite mesta ljudi, muda u ove žene su enormna

Prekrsti se kad me pominješ od sad Barone.

Ne odaj lične informacije jbt koji ti je

Šta, ubiće me neko? Ajde bre u k..c

Šta radim ako kažem kako je? Život ti ugrožavam? I tebi i svima? Nemoj ManijaKe da me drndaš i ti danas.

Opasne internet prozivke starkelje koji izgleda ko turkoliki cigan od 169cm xd

jest sad si obrisala odgovor a to je bilo moje najvece dostignuce u odnosu sa zenama :(

Види се да смо генерације одрасле на Бранку Коцкици.

Scouser se sprema da okaci svoje slike da vidimo tog arijevskog lepotana. Oh, ipak ne, nije bas reprezentativan hahahaahaha, kao i svaka pickica iz prikrajka samo se kezi nesto, ceka da 10 pocnu da biju jednog da se umesa, kao e kul zgazili smo ga.
Pickica.

Bombaš i tankostruki Melk lome srca gej populaciji, gde god se pojave oće da i' jebu.

Kur gu fali na njumaaaaa

Види се да смо генерације одрасле на Бранку Коцкици.

Tar-ta-ta-tira! :D

jest sad si obrisala odgovor a to je bilo moje najvece dostignuce u odnosu sa zenama :(

Zapravo sam htela da ispravim, ali sam kliknula x.
Svakako si umereniji od većine.

Kur gu treba na njumaaaaaa

A tebi treba učkur. Mogu da pomognem. :D

Kako je igrao Partizan sa Hamrunom?

@Avvl

Mi nismo u obavezi da potvrdjujemo vaše privatne informacije..ali smo u obavezi da čuvamo sve članove a naročito člani…evo, idem!