Prijava

Baba i tetka mi bile frizerke, ćale držao kafanu. I napuca ga tetka jedno veče, našminka ga, stavi mu periku, utegne ga, stavi na štikle i ode ovaj pred kafanu da bleji. I dodje drugar da ga muva i, kako to već ide, ćale se malo prenemagao i otimao i, kad je ovaj baš navalio, odalamio ga pesnicom, oborio i pobegao kući, presvukao se, došo čovek u svoju kafanu i napravio se lud naravno. A ovog cela kafana sprdala kako ga je prebila riba lol.

Tilmo vrati melkoru njegov dupli nalog nemoj da si takav

https://youtu.be/uwKlBGkasHU

Hahahaha botoksiranje čmara.
Može nuklearke

Zap based, bukv isto se osecam

AMERICANS SPENT OVER $8.7 BILLION ON AESTHETIC PLASTIC SURGERY IN THE FIRST 6 MONTHS of 2021

https://youtu.be/uwKlBGkasHU

Hahahaha botoksiranje čmara.
Može nuklearke

ahah ja ne verujem sta sam gledao, da sam juce umro ne bih znao da ovo postoji, preljepo

koliko shvatam taj botoks im toliko sjebe sfinkter da im ispadaju brabonjci niz nogavicu par meseci jer izgube skroz osećaj dole. Genijalno

evo realan poll, da li biste povećali vršnjaka da postoji operacija koja nije scam ili blago rečeno katastrofalno neefektivna

i šta mislite kako je moguće da smo u stanju da presađujemo srca, blizu smo formiranja organa iz matičnih ćelija, kurci palci, a i dalje ne postoji 100% efikasan način tretiranja muške neurotičnosti i agresije kroz malu korekciju kurca putem plastične hirurgije

velika zavera ili samo steramtigatip?

ne smem da otvorim ovo na jutubu pocece da mi predlaze gluposti... ustvari vec je poceo, ne znam sta sam odgledao, al poceo jutub da mi nudi neke gluposti, moracu da odjebem malo

a i dalje ne postoji 100% efikasan način tretiranja muške neurotičnosti i agresije kroz malu korekciju kurca putem plastične hirurgije

Pa valjda postoji, mozda nije bas 100% uspjeha i nije sad da ce od 2 cm napraviti 20, ali koji centimetar se moze dobiti i to prilicno pouzdano

Pa zato sto bi svako dodao jos 5 cm, pa sve i da je Mandingo, nikad nije dosta

Da li je stvarno toliki uzrok agresije i neurotičnosti malo spolovilo? #doubt

blizu smo formiranja organa iz matičnih ćelija, kurci palci, a

Hehe

Pa zato sto bi svako dodao jos 5 cm, pa sve i da je Mandingo, nikad nije dosta

a koj ce im kurac?

Jer kad pogledam ovu nepunu šaku jada dole osetim se neprijatno i ozlojeđeno.

Meni sasvim dovoljno ovih 12-13 cm kurca, sta

Moliću da u ovoj debati preskočimo slike

Šmo na svakih mislim 5 kila što izgubiš bude jedan cenat veći.

Msm da je to mit, samo izgleda veći kad si mršaviji?

Pa to Zap izgleda samo, ali to je isto :D