Prijava

zar ste o kurcima počeli pričati? to je baš retka tema ovde.

dicks small talk ili small dicks talk se zvalo, tako nešto

Ko zna kako je krvava operacija to i koliko je jezivo koliko su jezive poslecide.

Ne znam koja druga tema bi bila zgodna za ovo, ali samo bih htio sa vama podijeliti jedan po meni idiotski trend koji uzima maha u Americi: proslavljanje vazektomije!

Što se same vazektomije tiče, nemam ništa protiv, ko voli nek izvoli, i u svakom slučaju mnogo je bolji vid kontracepcije od abortusa. Dakle vazektomija mi je OK, ko se za to odluči.

Ono što nije OK je kako oni to proslavljaju, kao da je to naj superkul stvar na svijetu. Jebo te pas, sterilišeš se konju, šta imaš koji kurac slavit!

Kompletan vajb i atmosfera oko cijelog događaja, mi je, da se izrazim kao Ameri, cringeworthy.

Evo primjera, npr., u ovom članku, kako je to opisano, i imate i sliku kompletne ikonografije.

https://www.care.com/c/couples-throw-vasectomy-party/

Da je sreća da više debila eliminiše dobrovoljno svoje gene iz sledećeg naraštaja

Autore Jovo, opet uzimate minimalni procenat debila i predstavljate ih kao da je to toliko svakodnevna pojava. Istovremeno živite u državi u kojoj je uobičajeno svaki hrišćanski sakrament proslavljati hicima iz vatrenog oružja.

Edit: skoro svaki

kapiram da je to nesto sto radis kad imas 4 deteta i 40 god, tako da eto, razumite ih, iako nije nesto sto mozes da razumes iz perspektive sad.

al ovo parti povodom toga, je krindz, nema price. al ajde jbg, krindz je i parti gde ti pricaju kog ti pola dete, sa balonima ili tortom u boji i one baby showers sto imaju, i suplaaaaaaaajz i jos gomila stvari iz usa. ko ih jebe.

jedino krindzje je kad beogradjani sto zivot ziveli kroz americke serije to rade u srbiji.

mnogo je bolji vid kontracepcije od abortusa

O.o

Jovor mnogo iskenja a ne kaze nista pametno.

Ono što je fascinantno kod Jovora je kad god iznosi neke svoje stavove to radi u takvom maniru da ćeš pomisliti da je u pitanju nešto revolucionarno, nešto što ide na kontru mejnstrimu, nešto što nije + - jedna standardna devijacija od suvog centra

Nova sezona planetarnog HBO hita "Manjinsko mišljenje", glavna uloga menjševik Jovor

- u sinoćnoj epizodi gledali ste "nemam ništa protiv ali neka to rade u svoja četiri zida"
- večeras gledamo "dekadentni zapad i sunovrat rodnih uloga"
- sutra u istom terminu, ne propustite "ipak je fetus živo biće jebiga"
- i naravno vikend specijal "ima Boga"

Kako god, svako ima svoj stil. :)
Kad sam rekao bolji vid kontracepcije od abortusa mislio sam na ovu kategoriju koju celt pominje, matoriji ljudi koji su već napravili hrpu djece. Pa u tom trenutku, ako misle da je dosta, bolje to nego da žena ide svako malo na abortus.

A realno ne valja ni jedno ni drugo.

Osim samih proslava, meni je problematično i to što mnogi njihovi uticajni mediji promovišu vazektomiju kao nešto poželjno. Kao odgovoran čin, bla bla...
Nisam previše iznenađen od nacije u kojoj je većina muškaraca obrezana...

Uglavnom što se vazektomije tiče, poštujem odluku i donekle žrtvu onih koji to urade, ali ja lično aspolutno nikad tako nešto ne bih uradio.

Prvo zbog onog nikad se ne zna... Moš se razvest, naći drugu... razne stvari se mogu desiti, u kojima takav vid dobrovoljnog invaliditeta ne bi bio ni od kakve pomoći.

A drugo zato što sam u principu protiv svakog medicinski neopravdanog sakaćenja i korištenja noževa na ljudskom tijelu. Čitao sam po forumima, to zna biti i propraćeno bolom, koji može i da potraje, komplikacijama, povećava rizik od demencije...

I kako god da uzmeš ne mož' bit zdravo.

A pojedini, ne znam kako da ih nazovem, zalažu se za to da se po difoltu svi muškarci podvrgnu reverzibilnoj vazektomiji (koja zapravo nikad nije 100% reverzibilna), prije puberteta (kao da ne bi pravili djecu neplanski i u letu kome stignu), pa tek kad stupe u brak i odluče da imaju djecu, da idu ponovo pod nož da isprave štetu...

To su ekstremi i manjinska mišljenja, al samo pominjem da i takvih luđaka ima.

Sretna vazektomija svima koji slave!

krindz je i parti gde ti pricaju kog ti pola dete

Ovo.

Ta gender releve sranja su toliko van pameti, da ti praviš proslavu za dete koje se nije rodilo...

Ma ok ljudi s decom, pa neće da pravi petorku za basket.
ALi onog majmuna npr što je s ribom 4 godine, zamisli scenario ova ga ostavi i rodi dete nekom drugom, jbg žensko, dunulo mu, hormoni, biološki sat.
Pa bukvalno treba ići za likom upirati prstom i smejati mu se.

Džender revil party krindž pretežak, prezvezdio sam se kad vido na isnta drugarica da je okačila, nisam kapirao u početku šta koj kurac baloni i to...

mnogi njihovi uticajni mediji promovišu vazektomiju kao nešto poželjno

Jovo - Džo Rogan. Uz jednu (polu)istinu kaže/napiše gomilu sranja, pa ako prođe, prođe.

Ima istine da se fura malo u mejsnstrimu to deca su smor, lepši je život bez njih. Razmišljao sam i ja na taj način jedno vreme.
E sad da li je to neka mračna agenda? Jebeš ga ima onih koji legitimno neće decu i mogu da kažu sada svoj stav bez da ih namažu govnima, ima onih koji su mislili da neće, pa im prošo voz i onda se upiru da sebi i drugima dokažu kako su pravilno postupili. A ima i onih koji su stvarno zadojeni tim idejama da su ljudi virus koji uništava planetu, da ima previše ljudi, i da tako spašavaju zemlju.
Što je notorna gluposta ako staneš dve sekude da razmisliš, jer i ako ti ne napraviš dete neki baja iz Pundžabstana će da napravi 10, od kojih će neka da dođu u tvoju zemlju koja boluje od manjka radne snage (zbog tebe i sličnih) da rade i zagađuju.
Tako da čestitam, postigao si ništa, debulu.

Svi imaju različit pogled na to. Poznanik iz Kolumbije je imao toliko sjebanog ćalca da se odlučio vazektomisati s 20, da ne bi slučajno u budućnosti mogao išta slično uraditi. Našao ženu sličnih razmišljanja i lepo im je. Drugi lik ne može da ima decu, jbg sterilan. Sad je u procesu usvajanja. Poznanica iz Srbije zabola državni posao, ostala trudna odmah nakon i sad se samo koti i biva na porodiljnom. Sto ljudi, sto ćudi.

Ako hoćeš spasiti planetu od gužve, baci nuklearku na Indiju. To što ti nećeš napraviti jedno ili desetero dece, ne znači ništa.

Ne pratite dešavanja i tokove dječice. U Americi sve slave, razvode braka naročito - odeš u hotel posebno predvidjen za to, na vikend, uzmeš pun pansion - torte, kurve, muzika, sveee..Jeste da iskeširaš gomilu novca al sloboda je najvažnije blago na svetu jelte, a ti si dobio natrag svoju slobodu, oslobodio se tiranije i slobodan si da biraš i živiš, valja to proslaviti momački...Kako god - to je industrija koja vredi milijarde, kao i venčanja uostalom. Zato se forsira. Ovde su vrv nanjušili profit takodje pa guraju priču.