Prijava

eh, jebem li ga. ocu se svdjam sa melkorom on ode.

Melkor poverovo u onaj klip ruska agentica iz Niša gde laže da joj u Nemačkoj dete terali da obuče suknju. To je taj stepen mentalnog razvoja.

desi se rejnbou revolucija, dodje na vlast neki robespjer, postavi giljotine da kazni antirevolucionare, samo nesto cudno izgledaju, manja rupa nego za glavu, i nekako u visini struka.

stave neku guzatu snajku ispred da vide ko su tu iskreni kontrarevolucionari pederluka, i ako se promoli kroz giljotinu, off with the pache.

odoh, dosta od mene

Brt pa dosta što sa detetom rodjenim ne smeš da pričaš u kući, da se ne bi sutra izlanulo u školi lol.

Sećam se u drugom osnovne, pita me drugarica - jel J. Ciganka. I ja reko - jeste da naravno (dete crno ko ugalj, ćale trguje s konjima, baba puši lulu lol). I šta se desi - sutradan dodje njen deda u školu da mi preti, u fazonu šta ja imam protiv Cigana (neka pretnja indirektna čak pala, tipa nemoj da te odnesemo u Italiju da prosiš, ne tim rečima). Ja klinac od 8 godina lol, ne znam šta me snašlo :D

Agenda dobri moj Celte. Nešto kažeš pred detetom, ovo sutra ispriča nešto malo drugačije u školi, ovi to opet shvate malo drugačije i dok se okreneš - dete ti u nekoj sigurnoj kući, ti u tvorza, žena ti se bamboliše sa direktorom škole da bi te izvukla iz ćelije u kojoj te dva rasna mlada pastuva vraćaju na pravi put metodom...Znaš već kojom.

Ima lgbt pokret opasne potencijale, da se mi ne zajebavamo. Pre svega raspolaže sa brdo keša, postao je norma i čak donekle imperativ, ima visoke predstavnike po raznoraznim partijama i institucijama, medijski je prejak, menja ustave i zakone, ušao je u škole takodje, ima praktično sopstveni ustav, zastave, koreografiju i parade, pretvorio se u dogmu, i sve što radi radi pod izgovorom slobode, jednakosti, vladavine prava itd. Ozbiljna priča. Čak mu ne treba ni vojska pošto se služi tvojom policijom lol.

ovo za decu ne znam ni sta da ti pricam, bukvalno post vristi: "nikad nisam cuvao decu". sto je ok, al je tako.

a za ovu agendu, okacicu ti sliku sto sam slikao u pompeji iz njihove saune:
https://i.postimg.cc/rschKv7h/IMG-1789.jpg

imali su gomilu trgovca koji dodju, ne pricaju jezik a jebali bi, pa naslikali slike da pokazes sta oces da te ne jebu pogresno.

ima dosta i pederluka, al najjace je ovo pod V, ili VI: moz da prcas i da te neko prca u isto vreme. ili da jebes nekog dok jebe, ne znam bas.

poenta je, nismo to mi izmislili danas. samo smo potiskivali kod ljudi sto oce da ih jebu dok jebu i onda se sad izopacilo.

licis mi btw da bi, da si kojim slucajem imao neka posla u pompeji, trazio peticu. mozda gresim, al tako nekako :)

sesticu. nisu znali za perspektivu jbg

poenta je, nismo to mi izmislili danas

jasno bre, pa jbt Vatikan je organizovao bordele da bi privukao što više hodočasnika (hodočašća bila Rim, Santiago Kompostela i mislim Jerusalim, možda sam lupio, trebalo bi). I Rim jbg da bi uzeo najviše keša organizuje 15 dana službi na kojima malo kao boraviš, ostalo ideš jebeš i radiš šta oćeš. Poslednji dan ti sve oproste, platiš i ideš kući.

Nije poenta u perverzijama, normalnom i nenormalnom, razvratu itd - već u pokretu koji je narastao, generiše sve više moći i ne planira da se zaustavi naravno, jer mu je baš dobro. O čemu bre pričamo dete ako ti se malo zbuni i rokne ga pubertet gde ne treba ima da ga raniš lekovima da se spremi za promenu pola, ni slučajno da ga šalješ na terapiju ili nedajbože da mu prodaješ nekakvo hrišćanstvo, tradiciju itd. Pojam normalno da i ne spominjemo, to je no no, svi smo normalni na svoj način lol. Ima da budeš roditelj br 1 ili 2, kupuješ detetu neutralne igračke, učiš ga razlikama izmedju pola i roda i podstičeš ga na fluidnost.

Pompeja je razvratnicki grad koji je Allah uništio.

Sura Al-Fatir

Ne znam koja je biblijska prica pandan tome

E da, ovaj simpatični i krajnje lucidni gej čova se suprotstavlja lgbt pokretu (iako je gej lol), preispituje celu tu priču itd. Zanimljiva jedna ličnost, svašta pametno ima da se čuje od njega. https://www.youtube.com/watch?v=ntX0xWvjGrI&ab_channel=JohnAnderson

O čemu bre pričamo dete ako ti se malo zbuni i rokne ga pubertet gde ne treba ima da ga raniš lekovima da se spremi za promenu pola, ni slučajno da ga šalješ na terapiju ili nedajbože da mu prodaješ nekakvo hrišćanstvo, tradiciju itd. Pojam normalno da i ne spominjemo, to je no no, svi smo normalni na svoj način lol. Ima da budeš roditelj br 1 ili 2, kupuješ detetu neutralne igračke, učiš ga razlikama izmedju pola i roda i podstičeš ga na fluidnost.

ne znam kakav je razvrat u srbiji, ali ovde u svajcarskoj niti je ovako niti lici da ce da bude. Mozda ne razumem jer ne vidim to.

Ovako moj stav otprilike:

1) da je LGBT pokret baš mnogo uznapredovao i donekle izišao iz onoga što mu je bila početna svrha, a to je konkretna borba za prava LGBT populacije, to je tačno.
2) da imaju mnogo keša, moći i uticaja, i to je tačno
3) da su neka stvarna prijetnja ostalima, tj. većinskoj heteroseksualnoj populaciji - nisu.
4) da su zaista doveli bilo gdje u svijetu do nekih negativnih poslijedica - nisu. Uzmi bilo koju zemlju koja je najliberalnija moguća, tipa Švedsku i Holandiju, i vidjećeš da je većina ljudi hetero, da se nisu svi propederisali, da i dalje postoje normalne porodice, i sve što ide uz to.
5) Jedina razlika je što su LGBT ljudi mnogo vidljiviji, jer se ne moraju kriti, i eto, oni imaju tu neku svoju subkulturu, kao kod nas metalci recimo, ili gotičari... ali to što postoje metalci i gotičari, ne ugrožava ove ostale, niti bilo koga primorava da i oni budu metalci i gotičari... Ostatak populacije se bavi sobom, niko nikog ne dira, i sve okej.
6) Ono gdje se zaista vide elementi fašizma, to nije u LGBT pokretu, već prije svega u kensl kulturi i toj pretjeranoj političkoj korektnosti. Opet, i u onim zemljama gdje je to najviše izraženo, dobija žestoku opoziciju.
7) Po meni liberalni zakoni i tradicionalne vrijednosti mogu da koegzistiraju.
U smislu npr. abortusa, da bude legalan, ali da se napravi sistem vrijednosti po kome on nije "ko dobar dan", već da se ima svijest da je to nešto loše, i da se treba razmišljati ranije da do toga uopšte i ne dođe... tako isto i za razvod na primjer. Umjesto da braniš gejevima neke zajednice... bolje bi bilo da se vrši edukacija o tome koliko su razvodi štetni za djecu itd. I ako već treba braniti porodicu, ne treba je braniti od spoljnih neprijatelja, već od unutrašnjeg razdora, i od recimo siromaštva, koje je jedan od osnovnih uzroka prevelikog rada, stresa, svađa, i tome slično
8) Ako ćemo o samom fašizmu, realno tu više zajedničkih elemenata sa fašizmom ima antigej pokret, nego LGBT pokret (i Hićo je progonio gejeve, itd...)
9) Što se transrodnih tiče, tome je dat malo preveliki publicitet, prije svega zato što je to zaista izuzetno rijetka pojava. Iz tog razloga, ja sam za to da se djeca tradicionalno vaspitaju u skladu sa svojim biološkim polom, i da im se ne pravi konfuzija u glavi oko rodova. Znači da im se ne nameće ta tema iz čista mira. Međutim, ukoliko se pokaže, da dijete samostalno ima vrlo jaku sklonost ka svemu što je vezano za suprotni pol, a mrzi stvari vezane za njegov pol, onda, u zavisnosti od toga da li je to faza, ili je trajniji obrazac ponašanja... jebi ga, ako je stvarno autentično ponašanje treba prihvatiti, a ne maltretirati dijete. Transljudi su rijetka pojava ali postoje i legitimni su. Ko je zaista trans, treba to prihvatiti i ne šikanirati ljude. Od svih elemenata LGBT populacije oni trpe ubijedljivo najveće šikaniranje i zlostavljanje.
Rijetki su, ali postoje, i zato je bitno da ostali znaju da to postoji, da nije neka izmišljotina, da bi se ti ljudi mogli prihvatiti, a ne da ih svi šikaniraju.

Ono što mi se ne sviđa kod LGBT pokreta (kažem ne sviđa, ali to ne vidim kao razlog da im se to brani) - to je upravo paradiranje sa svom tom ikonografijom i uopšte pojam "pride" što znači ponos.

Okej brate, bori se ti za svoja prava, protestvuj, pravi i neke performanse ako već hoćeš, ali taj način protestvovanja gdje se oni javno ljubakaju, i kao ponose se time... to mi je bezveze. Njihov izbor, njihova stvar. Ne bi im ja zbog toga ništa branio... ali je to po meni malo neukusno.

I da idu hetero isto tako da paradiraju zato što su hetero i da se ljubakaju masovno po ulici, i to bi mi isto bilo bezveze. Nekako, ako je nešto politički protest, mora da bude nekako dostojanstvenije, da stavi u prvi plan konkretne zahtjeve, npr. oćemo ta i ta prava, hoćemo da se smanji diskriminacija na tom i tom polju...

A ovo paradiranje, je pomalo kao da je namjerno prst u oko ostalima, i možda doprinosi homofobiji.

Ako većina ljudi treba biti svjesna da oni nisu birali da budu gej, i da trpe neke diskriminacije, itd... i da ih treba pustiti da žive kao i ostali; onda i oni treba da budu svjesni da njihova orijentacija nije u skladu sa nekim recimo i vjerskim shvatanjima većine, pa iz tog razloga, iz poštovanja prema sredini, trebalo bi da dostojanstvenije protestvuju, a ne da tjeraju inat.

Ma Jovore lgbt populacija i njihova prava su samo izgovor da generišeš još više moći, uticaja i love, i to su savršen izgovor - ljudi ko ljudi, imaju slobode, potrebe i prava, borimo se za to, dakle ciljevi su nam plemeniti, neprijatelji nam nisu narodi već uverenja, stavovi, vera itd. To dakle preispitujemo, menjamo i sasecamo, nas nema ko šta da preispituje jer smo mi u pravu što se tiče svega lol. Armiju nam sačinjavaju milioni lgbt pripadnika, uvek ćemo ih imati, i boriće se do poslednjeg atoma snage jer je u pitanju borba za samu njihovu suštinu - dakle idealna vojska.

Lgbt vodi beskonačnu borbu, konačnog cilja i pobede nema - ta borba i jeste svrha sama sebi. Danas su to još donekle normalni zahtevi (sem što od tinejdžera hoćemo da napravimo bukvalno monstrume), sutra može biti ko zna šta. U tome je nevolja. Sve što generiše previše moći sklizne vremenom u fašizam i degeneraciju, a onda kreću prava i ozbiljna stradavanja.

Procitaj opet jovorov post melkore

lgbtqai+ zajednica nije podjednako zastupljena na svim mestima i nemaju toliku snagu ni moć recimo ovde, u poređenju sa nekakvom amerikom, uzmimo je kao primer. tamo se kolo zavrtelo što se tiče njih, ali da je fašizam, nije, bar ne još.

oni su kao jevreji, samo više mnogobrojni, u tom smislu da ih je ~90% normalni ljudi a ostatak su ona prljava govna tipa političari ili vlasnici golemih kompanija tipa apple. samo njih nekoliko, kao i jevreji, imaju veliku moć i vuku konce gde ih ima dosta na takvim položajima, a ovde i nema baš, a o arapskim državama da i ne govorim. ko će te kenclat ako sereš o njima ovde? ali ako si poznat na internetu i koristiš se engleskim jezikom, ili živiš u nekoj razvijenijoj državi (čitaj amerika) pa to pokušaš, nek ti je bog na pomoći.

tldr; lgbt, iako moćni na zapadu i mogu ti zagorčati život ako ih pljuješ, još nisu prešli na fašizam. samo njih nekoliko su govnari, ostali su normalna ljudska bića kolko-tolko. ovde ih možeš pljuvati koliko god hoćeš, jer šta ti mogu?

Još uvek ništa u suštini.