Prijava

Zavisi Šmo. Ovaj npr ima vrlo uticajne i zajebane sledbenike, čak ima svoje predstavništvo u UN (bukvalno). https://www.amazon.com/Maitreyas-Mission-Three-Benjamin-Creme/dp/9071484459

Neka svako radi sta hoce sa sobom dok ne dira druge sta je tu toliko tesko skapirati.

Eh sine moj. Lepo je gledati svet dečijim očima. To bi želeli svi mi gojimi ali evo ti migranata, parada, "ljudskih prava", ekonomskog orobljavanja...

Jedan grčki filozof je rekao "da goveda imaju bogove, oni bi izgledali kao goveda"
Tako i sa predstavama Isusa. U ranim predstavama je npr bez brade. Predstava koju danas imamo uglavnom je iz tek 3. veka.
Ne vidim šta se koj kurac postiže zabranom slikanja, osim da IQ85ice budu u fazonu "uauuuuu, mistično"

Uostalom ceo taj spor je rešen, odavno https://en.wikipedia.org/wiki/Byzantine_Iconoclasm#Iconophile_arguments

Ćao zdravo, doviđenja, prijatno

Ejduse, zašto nam ovo radiš? Šta smo ti skrivili?

Eh sine moj

bukv cujem u glavi pesmu muharem serbezovski sine moj

Eh dečice...pa otpije gutljaj espresa u hotelu Moskva, zamišljeno zagledan u daljinu.

Ne vidim šta se koj kurac postiže zabranom slikanja, osim da IQ85ice budu u fazonu "uauuuuu, mistično"

Uostalom ceo taj spor je rešen, odavno https://en.wikipedia.org/wiki/Byzantine_Iconoclasm#Iconophile_arguments"

Znam za ovo i argumenti su sranjo. Crkva napravi sranje i onda fazon sama sebi presudi kako to nije sranje nego

Kadija te tuzi kadija te sudi samo church style

Zapovest je jasna, ne pravi sebi lika ne klanjaj mu se i ne sluzi mu, cak bih mogao i da razumem slike hrista ali slike svetaca su tek fail, pa hrist nije dao ni njemu da sluze i da ga nazivaju cak "dobrim" pa kako bi onda imalo smisla da je 0k da se kace ikone sa likovima gresnih ljudi po zidovima i da im se jos daje slava?

Cuj jedan od argumenata je sto je u hramu na oltaru bio lik heruvima, pa samo je vrhovni svestenik smeo jednom godisnje da udje u svetinju nad svetinjama, prinese kad i gg, nigde ne pise da se klakao heruvimima itd, giga fail trust me bro moze lock sad

Iskreno me zabole. Meni su ikone gotivne. Nit su mudže procvetale što ne slikaju Pedohameda.

Pedohameda

2 bela kombija ce se uskoro parkirati kod tebe u ulici ne izlazi napolje do subote

Nego nazad na temu dajguza. Kolko god da im je jaka propaganda, da se ne lažemo, ne mogu da konvertuju nikog ko si nema tu žičku, znači da je bar latenti bi ili homo.
I u najboljem slučaju im je to opet mali procenat populacije.

Mister_NO
Iskreno me zabole. Meni su ikone gotivne.

Pa naravno da su gotivne kad predstavljaju radove neverovatno nadarenih ljudi nastale iz nesputanog nadahnuća. Zamisli da i kod peškiroglavaca postoji takva sloboda izražavanja, pa tokom islamskog zlatnog doba ko zna kakva bismo remek dela dobijali. Bilo kakav vid cenzure i zabrane izražavanja je čisto zlo.

Tako da kontam Melkorovu zabrinutost. Hehe skečić mali

slike svetaca su tek fail

Inače, šta mislite ko je služio slikarima kao model za likove svetitelja, apostola...Ne mislimo valda da su ih slikali iz glave?

Sto ne bi slikali iz glave?

Ma jok, kao model su im služili drugari, lokalni meštani itd. Tako da nemoj da se čudiš ako u lokalnoj crkvi vidiš pradedu u liku sv. arhangela Mihajla recimo.

Realno ko je zapravo strejt ne zanima ga gej parada i njihov ponos i ne postoji lobi koji ga moze uciniti gejom,ali za latentne homoseksualce poput Melkora i Ejdusa to nije slucaj zato se toliko i bune.

Dodje hotul i proziva ostale da su pederi