Svileni fašizam

  1. Право у дукат. Пропагандно смеће.

  2. sta je po vama netacno u ovom tekstu?

  3. Po meni je tekst generalno dobar, al nisam još pročitao do kraja... uskoro komentarišem.

  4. Počeo sam da čitam i prestao na onom delu kad kaže nešto ovako -

    Dakle, na Vidovdan 1969. pederi su uzvratili udarac

    More mrš bre ne svetogrdi taj sveti datum
    1389!

  5. napisane cinjenice. jedino sto vam gejevi mrski pa onda mrsko i da citate o tome. jbg.

  6. Tekst je propagandno smeće a liberalniji sam od Trudoa u San Francisku.

  7. Ne mrski u fazonu da ga izgazim da se razumemo

  8. nista brate, samo ne mozes objektivno da vidis tekst i tvoje misljenje zato nije validno :)

  9. Opasna propaganda, cak tekst nije toliko ni o samim pederima koliko o paradi i lgbt organizaciji

  10. Onda ni njihovo mišljenje meni nije validno šta

  11. misljenje na kraju teksta je misljenje. ostalo je napisano sta bilo pre i sta sad.

    i jeste more, ako ce parada i par gejeva da ti pokvare porodicu i iskvare decu, nisi ni neki domacin ni roditelj.

  12. Tekst sa ciljem da provocira, inace ne bi pominjao vidovdan u tom kontekstu i karakterisao porodicu kao klimavu zajednicu.

  13. Pa pogledaj koliki tekst, to samo neko ko je zna da nije u pravu piše.

    A onda dođe Bohor, kaže "Verujem u boga, porodicu i prave vrednosti" prekrsti se, popije rakiju i obriše ceo taj tldr tekst.

  14. Da, sve na mestu u tekstu.
    Nije kao da imaju istoriju da se ne zaustavljaju na tim legitimnim pravima za koja se bore.
    https://www.youtube.com/watch?v=ArOQF4kadHA

  15. i jeste more, ako ce parada i par gejeva da ti pokvare porodicu i iskvare decu, nisi ni neki domacin ni roditelj.

    Uopšte ne mislim tako, grešiš što generalizuješ mišljenja ljudi kojima su gejevi mrski :)

  16. i jeste more, ako ce parada i par gejeva da ti pokvare porodicu i iskvare decu, nisi ni neki domacin ni roditelj.

    https://www.espreso.co.rs/vesti/drustvo/191233/turisti-iz-pakla-obilaze-srpske-stale-za-seks-sa-zivotinjom-naplacuju-150-evra-za-snimanje-jos-50

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.