Prijava

то са редита и тих срања су алтернативке са зеленом косом и ЛГБТ описом у профилима сиг

Većinom, ali i dalje imaju pichku

Brate u današnje doba ženi je prioritet da bude viđena i seksualno uvažavana hence Instagramtiktokonlyfans kokteli, a muškarcu je prioritet da drka na njih i da posle o tome komentariše na temama a la Akteri filmova za odrasle

na temama a la Akteri filmova za odrasle

Jer ima neka problena

Jer ima neka problena

Pa nema, nema žena

Imaju pametnija posla. :)
Ne znam, Jovore. Sve to što si napisao je vjerovatno tačno. Ti sve napišeš i onda nas pitaš za mišljenje.

Mijenja se ta situacija vremenom. Ono što znam je da muškarci koji imaju auto ili motor pokušavaju da što više stvari saznaju o vozilu, pogotovo ako dodje do kvara. I to uglavnom rade na forumima. Dok recimo na drugom kraju kreveta žena gugla kako da skine trajni lak sa noktiju kod kuće ili traži savjet na temu postporodjajne depresije. To isto gleda na forumima, nekad i učestvuje.
Ne kažem da mjesta na kojima traže tačne informacije im to stvarno i nude, ali to nije ni tema ove priče.

Uglavnom rade isto, ne znam u čemu je razlika. Svakom svoje.

I ne mislim da ih ima manje na internetu. Na odredjenim temama ima više muškaraca, na nekim drugim su žene dominantne itd.

Mozda trazis na pogresnom mestu

Vesna, ispravite me ako gresim, ali zenama je 100000! (Faktorijel da se zna) puta lakse da nadju vreli kres subotom uvece od muskaraca

Zasto subotom nemate vreli kres nego ovde jovorujete.

Ako je ovaj post u pauzama izmedju vrelog kresa subotom uvece, izvinjavam se.

Ma ovu sam temu otvorio vise iz zeze, (nakon celtovog komentara) jer je to postala vise kao neka saljiva opservacija, da nema zena na netu. Naravno imas muske i zenske sajtove... ali ako bi uzeo covjek neki neutralan sajt, nekako se cini da ima vise muskaraca. Mozda je to vise mit nego istina, sta ja znam...

Evo uzmi vukajliju na primjer, ovo nije sajt ni o popravci auta, ni o fudbalu, ni o bodibildingu, pa opet ima mnogo vise muskaraca.
Sajt ko sajt u teoriji bi trebao biti neutralan... pisanje duhovitih definicija i diskusije na najrazlicitije teme. Ako gledas samo definicije, one ti spadaju u kreativno pisanje, znaci u nekoj teoriji u domen filoloskog faksa, koji je jos poznat kao akvarijum, jer su tamo sve same ribe.

Pa bez obzira na to, vukajlija nije ni blizu akvarujuma, vec obrnuto. :)

I onda, nazalost, steknem utisak da zene upisuju filoloski ne sto ih mnogo zanima, nego eto kao lagan je faks, ne da im se raditi matematiku, ajd da imam zvanje, da se mogu bolje udat.

Sustina zivota je imati sto vise vrelog kresa. Zenama to prirodno lakse ide, nama muskarcima, pogotovo nama losije gradjenim i bez para, mnogo teze.

Tako da me svaki vesnin post ovde vredja, jer znaci da tog trenutka nema vreli kres, nego jovoruje, a moze sig da ima vreli kres sigurno je neka crnogorka od 185cm sa sisama premocnim

Sve je istina. Da mi nijesi obrisao zahtjev na instagram, znao bi.

Nisi mi poslala zahtev na insta. I svi znaju da je to laz jer nikad u zivotu ne bi odbio sisatu cg ribu na insta, makar bio i lazan nalog

Ja sam tip koji prihvata evidentne lazne naloge na insta, tipa pise miljana stojanovic a na slici Jenna Jameson, ja prihvatim

Zapata je razlog što žena nema.

Nije stari dobri zap razlog, razlog je sto zene imaju vreli kres, ne sede na vukajliji i na netu

Imaj vreli kres, ne odgovaraj mi.