Prijava

Od kunem te strance jadan ne bio do pamticu te celog zivota

Hahahaha nisi mogao dvije adekvatnije pjesme naći

Ahhahahahahahahha ismejah se

I ja isto. Ali stvarno, s tim što ne moram da pijem ili se drogiram da bih to rekla.
Istinski volim, mržnju propagiram, da me ne bi razoružali sasvim i ubili još koju kap ljubavi koju štitim i gajim. ❤️

Avl blizu si mirne luke ovde
Proces ne sledeci
Dodjes talasas drkaju te otvoris se sprdaju te tj mo te provlace kroz blato i onda te puste, ne obracaju paznju i komunikacija tece normalno
Kao neko clanstvo da si platila i ne odlazi sad kad si trnje pregazila

Moram te upozoriti na Zapatu da ga se cuvas oce tako da pomogne ljudima pa posle napravi crvene rogove na celu od plastelina i kaze ha ha dosao djavo po svoje

Ma cim je prestala s onim, sto bi Scouser rekao

neko kaze dobar dan a ona u fazonu buhahaha kakav dan ja sam gospa od noci zla i naopaka sto pretvara svijetlost dana u tminu inace sam i jako tuzna sama sam ljudi su zli jedi govna proklet bio

odmah je bolje prihvacena, ne znam sta joj je to uopste trebalo, jebo je ko je naucio tome

Avl blizu si mirne luke ovde
Proces ne sledeci
Dodjes talasas drkaju te otvoris se sprdaju te tj mo te provlace kroz blato i onda te puste, ne obracaju paznju i komunikacija tece normalno
Kao neko clanstvo da si platila i ne odlazi sad kad si trnje pregazila

Hvala ti. Možda se isplati. Nikad se ne zna.
I hvala na osmehu, ovom, mom.

A ne brini, ni od koga novac neću uzeti, znam se. Samo neka me život baš jako ne pritisne, neka je ovako, ako ne može bolje. :)

Prvo te ignorišu, onda te ismevaju, pa se bore protiv tebe, a onda ih pobediš. Bohor Pcinjski

Ako mi veruješ i meni je Gandi pao na um sinoć u ovo vreme. :)

neko kaze dobar dan a ona u fazonu buhahaha kakav dan ja sam gospa od noci zla i naopaka sto pretvara svijetlost dana u tminu inace sam i jako tuzna sama sam ljudi su zli jedi govna proklet bio

HAHHAHAHAHAHAHHHA
Epsko sažimanje moje samopredstave ovde. Treba da ga častim.
Ma niko me nije naučio, valjda su to mehanizmi odbrane na prvu, šta znam. Ostalo je iza nas. :)

Ne moras me castit samo reci bi li se kopala u grobnicu nase famelje?

Ok odo spat

Kakvu grobnicu?? :D
I ja. Laku noć. :D

Zaspat!

Nista, zaboravi

LN anhele

Druzio se sa mormonima iz Amerike godinu dana, isao nedeljom na neku liturgiju njihovu kad mi je dosadno. Poceli i da piju i da jure zenske za to vreme. Misija neuspesna

cekam preteci pvt od vooka

cekam preteci pvt od vooka

Hahahhahahhahah meni se obraćaš? Ja anhel?