Prijava

Plus uslovljen si da čistiš godine eeeej s onim obimom. Ma lepo kažem da sam sebi šampion. :P

svi ti filozofski fakulteti mi u poredjenju sa tehnickim poprilicno teski, sa mnogo manjim mogucnostima da napravis posle zivot sa tim. u najboljem slucaju budes nastavnik.

sad mi se cini da se izjednacava, ali je dosta bilo neujednaceno, i za to i npr prava/ekonomija kad sam ja studirao. isto tesko, isto energije, vremena, a nema nekog smisla, ogromna konkurencija a neupotrebljivo znanje.

mislim, ne pricam da sam ja izaso sa nekim upotrebljivim znanjem sa faksa, al bar konkurencija manja.

Hahahhahah Otto se ubacio u svoju ulogu elder statesman-a, deli mudre savete šakom i kapom

Zelim samo da cinim dobro

isto tesko, isto energije, vremena, a nema nekog smisla, ogromna konkurencija a neupotrebljivo znanje.

Mogu da držim simpozijum na keju napuštenim psima.

Civilizaciju smo izgradili na jezicima, a vi tako pricate za svoj poziv

Pitanje za vas eks studentariju sa promašenim državnim fakultetima: jel radite u struci?
Ni ja

Nikad te filozofije i sociologije nece imati perspektivu, trziste rada nikada neće žuditi za zanimanjima koja potiču od tih fakulteta i njihovog obrazovanja ali mislim da su toga svjesni više-manje svi koji upisuju te fakultete.

Dok npr pravo i ekonomija je više u fazonu “mogu raditi i van struke jebem ga”

"Nama trebaju radnici a ne filozofi". rotšild ili rokfeler, ne sećam se.

Najteži je, pored medicine i gradjevine, tehnološki mislim, drugar je baš studirao naftu bio. I ostavio najteže ispite naravno za kraj. Sećam se kada sam čitao zadatke za ispit nuklearni reaktori (!) ono nema brojeva jbt, već ne znam koliko cvrčaka cvrči u poljani, i kolko se glasno čuju ako je veče palo ne znam kad a vlaga ne znam kako šta. Drugi zadatak Šerlok i Votson rešavaju neki slučaj; ti iz toga treba da izvedeš zadatak, pa da ga rešavaš i ne znam šta da dobiješ. Nikada se zbunjenijim nisam osećao u životu.

kako tebi bilo na fakultetu?

kako tebi bilo na fakultetu?

Viša, jedva je završio posle osam godina što, uzimajući u obzir to kako sam živeo, nije nikakvo čudo.

Osam godina si bio na visoj?

Param Parchard imaš PVT od mene

Osam godina si bio na visoj?

Pa sve mi drugo u životu bilo važnije jbg. A i vozio sam se autobusom na index do 29. godine, isplatilo se.

E Univerzume, stvarno si jajara. Pu jebem ti život!

Pa sve mi drugo u životu bilo važnije jbg. A i vozio sam se autobusom na index do 29. godine, isplatilo se

I jeo samo makarone sve to vreme, je l, kako bese ona prica

Civilizaciju smo izgradili na jezicima, a vi tako pricate za svoj poziv

Neodoljivo mi se dopada uloga koju si preuzeo. :) Opet hvala. Ništa o tebi ne znam ali pamtiću te dok sam živa. :)

Бохор
Pa fino

Haahaha bohor diplomirao bemveologiju

Od kunem te strance jadan ne bio do pamticu te celog zivota

Vukajlija <3