Prijava

al jeste, ljudi sto su ovde, uglavnom mi se cine ok, i aj boli ga kurac, mozemo da pricamo koji smo i odakle, al realnost je da gomila prati ovo sto bez naloga sto ovako, iz jebem li ga kog razloga, ali prate.

samim tim, nepotrebno da se doxujemo medjusobno.

odoh da počinim samoodbranu.

U pravu ste. Džaba mi sve kad sam zapravo nepromišljena. Ne da sam se pokajala što sam se otvorila, nego ...

Što se tiče onoga da sam dala savet ženama, nema ništa od toga Šmo. Zato što one koje su zaštićene to ne zanima, a one koje su kao ja već sve znaju i same.

Primljeno k znanju. Hvala vam.

Ne znam ni što mi je to trebalo. Uglavnom ja sam debil. Džabe pamet. Nemam grama kalkulacije za prilagodljivost realnom svetu koji je odvratan. Većinom. Ponašam se ko da to ne znam. Nakon svega. Ko mi jebe mater.

Odslušao sam tvoje glasovne, presladak ti je Dimitrije i dobro kapira čovek

Aj vuče ne simpuj jebote sta ti je

avl nema veze, mislim da se vocaroo gubi nakon nekog vremena svakako (bar meni nikad nisu radili stari linkovi) a i nije da sad prati neka masa ljudi ovo svakog momenta i svaku temu ali eto za ubuduce imaj na pameti

Ne simpujem brt svidela mi se devojka i sta

hteo sam da napišem "hahahahaha", ali nisam, ovo nije smešno, ovo je žalosno.

Pa mogu ja da ih pobrišem mislim, i ako mogu momentalno ću to da uradim.

Šta je žalosno, da se ikome ja svidim?

Ivo, je l da da sam ja ruzan, glup i imam ruzne oci? :)))

Pobrisala sam sve drugari. Eto kad se klikne na link više nema ničeg. Epa dobro i sad sam spasla dupe. :P Ne brini Melk, meni se ljudski dodir sem dečiji gadi. Novac mi je potreban ali me ne zanima onaj koji nisam zaradila.

Hahaha jbt, ovo se ne desava
EDIT: Na vuka mislim

Vuce kad si zadnji put jebao?

Polako isplivavaju, samo triger da se pronađe