Prijava

Bejsik :)
Ima Vuk jako lepe oči.

Jao ovo s tik-toka majko Bhahahahahahhahahahhahahahhaha

Kad vidim ovakve ekstremne slučajeve nekako mi lakše pada što nemam apsolutno nikakav libido i što se to nikad neće promeniti. Znam da ta rupa među nečijim nogama neće nikad da ima toliku moć nada mnom.

Ljubomora čini čuda

Znam da ta rupa među nečijim nogama neće nikad da ima toliku moć nada mnom.

+1 ali okreni rod.

To je toliko moćno odupreti se tome... nagoni. Ne znam. Zapravo ja sam strastvena ali dotle se mnogo teško stiže. Mnooogo. Tako da bolje je ništa ne pokušati. :)

No means no Šmokljo hahahah

Osećam da će Šmo uskoro da nađe srodnu dušu ženskog pola i promeniće ploču, poznaće je po majci sa logoom wizards of the coast

presladak ti je Dimitrije i dobro kapira

ajde gledajte da oterate i ovo malo Dimitrija sto imamo na sajtu

hahahah da bre brate no do be meaning no tho

Ahahhahahahha Pa neka. Želim da zapravo i nemamo neki strog odnos majka - dete. Nego najbolji drugari dok me ima. To mi je cilj i ništa drugo. Sad ja kao treba da mu budem Bog i batina... jok. Dosta toga. Komandovanje i slično.

neki strog odnos majka - dete Bog i batina Komandovanje i slično

Šmokljo ovo je incest bdsm femdom brt beži od ove ne treba ti to. Garant drugarska kafa ništa drugo hihi dok se okreneš sipa ti nešto u šolju, i posle se iživljava na tvom mladom, golom paralisanom telu. Viš da je momka onog jadnog u albina napravila, krv mu bre popila.

Želim zapravo neki strog odnos majka - dete. Treba da mu budem Bog i batina dok me ima. To mi je cilj i ništa drugo.

Evo preveo ti brat, moraš izmedju redova da čitaš, inače nastradaš bezveze.

Brate nije to ništa, jedan moj poznanik je incest bdsm femdom brt beži od ove ne treba ti to. Garant drugarska kafa ništa drugo hihi dok se okreneš sipa ti nešto u šolju, i posle se iživljava na tvom mladom, golom paralisanom telu. Viš da je momka onog jadnog u albina napravila, krv mu bre popila.

Ahahhahahahha Pa neka. Želim da zapravo i nemamo neki strog odnos majka - dete. Nego najbolji drugari dok me ima. To mi je cilj i ništa drugo. Sad ja kao treba da mu budem Bog i batina... jok. Dosta toga. Komandovanje i slično.

jeste, al onda poraste to dete. i onda vidis da ne biras ti da tu budes drugar. niti treba da biras ili guras.