Prijava

Gadna stvar, naročito kad si krhki pubertetlija pa gledaš da postaneš muškarac što pre i što kompletnije. Ima li neko ovaj problem, i kako ga rešiti? Je li postalo praktično i kul, brijete li samo one paperjaste brčiće svake dve nedelje kad izbiju, ili ih gajite? Mogu li se presaditi dlake sa guzice, je li tretman skup, i koliko je uopšte pouzdan?

Kontam da to može biti kompleks. Nisam ćosav, ali nije mi ni neka prejaka brada.
Ne brijem se redovno jer sam ljenčuga. Obrijem kad vidim da sam zabradatio.

Imam jednog druga koji je baš ćosav, ali zabole ga tuki. Lik je generalno faca i zajebant, i uspio je u životu na svim poljima...

Zar nije bolje biti ćosav. 70% muškaraca se ujutru brije, dere, kolje, pre nego ode na posao. I onda vidi nekog i kao ha-ha ćosavi

to ovi sto nemaju kosu se mnogo ponose bradom.jos kad cuju da zene vole muskarce sa bradom onda misle da su savrseni,pa je neguju, stavljaju balzame da sija dlaka itd

Znam par ljudi koji su bili onako ćosavi, ne znam sad kakvi su pošto ih dugo nisam video. Nznm valda koža ostane nežna i meka ko bebina guza pa ih ljudi zezaju zbog toga, mada možda nekome i dobro stoji.

Pa jeste mim to da kad oćelaviš pustiš bradu da kompenzuješ, al s druge strane ima tu nešto. Kao što kosa može da ublaži ili istakne neke crte lica, tako može i brada (ili da prikrije).
Tako da je to skroz legitimno.

Ovo što kaže Miščr no - najekstremniji primer ikada bukvalno https://www.demilked.com/beard-transformation-gwilym-pugh/
Ali da, treba prethodno pitati lokalnog gej frizera šta tačno da radiš, oni se ljudi razumeju u te stvari.

Koj će mi kurac kosa, kad sam osedeo ko prepelica.

Bilo bi seksi da sam neki glumac milioner, ovako ništa.

Ma daj me nemoj jebati, osim ako clanak nije napisan kao zajebancija, ovo veze nema sa bradom i gubitkom kila, liku su se promijenile obrve, nos, oci, nema sta nije

Pa sta da se radi kad si cosav embrace it.

Nekad je ćelavost bila simbol kriminala ili bolesti a danas je trend. Kad vidim ovu ćelavu decu mislim se ko li ih je ubedio da je ono lepo?
Kosa i frizura mogu mnogo da doprinesu izgledu. Većini ljudi ne stoji ćelava glava i kratka kosa.
Puštajte kosijanu deco nemojte da vas drugari lože.

Pa ne znam, Ejduse, ti nešto ćelave glave ne ispuštaš iz usta