Prijava

Da li je od stresa ili bungura iz hrane, no činjenično je stanje da sve brže sedimo. Šta su po vama proz en konz ranog sedjenja, da li je seksi imati biber - so luk ili se vredi oko toga dodatno sekirati? Džordž Kluni ili Ričard Gir, dokle valja ići?

Đeš se još i oko toga sikirati? Tek bi onda osijedio!

Po meni sijeda kosa ne mora izgledati ružno, mnogima dobro stoji, i nikad ne bih farbao.

Ali jbga, ono što se mora priznati, je da kad krenu ozbiljnije sijede, ne možeš se više furat da si momak. Nekako se to ipak povezuje sa srednjim godinama, i uklapa se sa držanjem ozbiljnog, odraslog čovjeka... Što mnogi od nas, bez obzira na godine nismo, ili se bar ne osjećamo tako.

Nastavnik iz fizike i tehničkog u osnovnoj farbao se, i dalje se farba. Sa svojih jedno 75 ili više. Od drugarice ćale isto se farba, u početku se ljudi kao malo iznenadili, no kad su videli da mu super stoji krenuli svi da odobravaju.

Pa šta fali biti sed? Realno po meni to bolje izgleda nego bilo koja druga boja kose.

Dzordz kluni, zeljko samardzic a od skora i nebojsa slina stefanovic, bas fino im stoji seda kosa jedva cekam da osedim

Imam neke sede ali nista strasno.

Sedenje je normalna pojava osim ako nije neki esktreman slučaj i nema potrebe toga se sramiti.

Da li je od stresa ili bungura iz hrane, no činjenično je stanje da sve brže sedimo. Šta su po vama proz en konz ranog s

Sedenje je normalna pojava osim ako nije neki esktreman slučaj i nema potrebe toga

MELK=BAZDULJ

dobro je to onaj mejmun davno izvalio

Bazdulj Sarajlija pise ekavicu

Ko god da je smorio je zmaja.

Ja se nadam da vam neće smetati ako malo promešam ovaj špil karata zvani forum.

Bazdulj zhivi i pishe u bgeu od vajkada

Real bazdulj je sa nama a kreche se u krugu dvoike godinama

Upravo tako Caro. A inače sam iz Travnika.

Bukv, bio dvaput u Sarajevu radni vek u krugu dvoike

Cara je Bazdulj, to je bar očigledno

Ovo je vech rasprava za chat

Nejasne su ove fake insuinuacije al tu i tamo da se javi real bazdulj to je sasvim normalno, ne treba patiti od zavera i teorija nemogucheg

I onako je kreno odavde ko anonimus