Prijava

Nisam znao da Milic od Macve bio Saban. Lepo

Inace ubacujem ovo "i to je tako" u upotrebu jer je goran vesic giga mega car

znate li vi sta je random putopisac 1841 napisao o sapcu eee

Bigir Delen > Šabac

Jbt zvuči 9000x zajebanije i tolkinovski nego Šabac.

Jedan potiče iz "grada" čija je najznamenitija istorijska ličnost Neša Galija, drugom je to Zapad na koji se gleda ščežnjom i gde roditelji šalju decu na studije, ako prodaju kravu i dva jutra zemlje. I ti i takvi nadju za shodno da govore o civilizaciji. Pametnom dosta.

jedan potice iz grada koji postoji tu od kad postoji i istorija, drugi iz varosi koju osnovali turci uz kasarnu da im hrani i jebe vojsku, i zove sebe "zapadom" kao da je to nesto dobro ili bitno.

jedan potice iz grada koji postoji tu od kad postoji i istorija, drugi iz varosi koju osnovali turci uz kasarnu da im hrani i jebe vojsku, i zove sebe "zapadom" kao da je to nesto dobro ili bitno.

To je to kiselo groždje do kog lija nikada i nipošto ne može da dobaci, te ga hejtuje, mada u dubini duše čezne za njim.

Samo da znate da u njegovoj glavi on sve nas ovde lera manipuliše i troluje a mi smo svi trigerovani i besni. Nemojte da mu rušite sneška pls.

To je to kiselo groždje do kog lija nikada i nipošto ne može da dobaci, te ga hejtuje, mada u dubini duše čezne za njim.

pametnom dosta.

odnosno, nije, elaborisi. ko je ilija? gde dobacuje, sta ne moze itd?

Brt al ne znam, kao neka karma, sto vise kenjaju o šapcu, to više isplivavaju fore o šapcu, šabani, onda onaj vašar itd...karma sig

tesko zemlji kuda vojska prodje i hartiji kojoj melk pisat podje xdd

Džaba objašnjavaš, to je kao kad bi rodjeni Njujorčanin otišao dole u Misuri da ljudima priča o jednakosti, ljudskim pravima, toleranciji, kulturi i modernom načinu razmišljanja i življenja. Jednom rečju, uzaludan posao. Ne možeš čoveka na silu u civilizaciju naterati - možeš dobro, ali to je jednako Afroamerikancima - dovedeš ljude iz džungle u grad, i oni u gradu naprave džunglu.

Vidiš da su ljudi toliki Bugari da na razne, perfidne načine pokušavaju da proture laž kako ih neko ovde smatra Turcima, a Turska za njih kolevka civilizacije jbt.

Piši još duže paragrafe brt, uopšte ne izgleda kao da grcaš i batrgaš pričajući jedno te isto neinteresantno sranje na sve nezanimljivije načine.

...No da ne bude kako samo zakeramo i uočavamo mane i slabosti, u duhu tradicije i čovekoljublja u kojima smo ovde od vajkada vaspitavani, prilažem ovaj kratki priručnik oplemenjavanja, kako bi se naši daleki rodjaci i suplemenici naučili vrednim i korisnim veštinama. Nije nešto doduše, ima tu još dosta da se radi na sebi, ali dobro je za početak, makar elementarno ocivilizovavanje da se postigne.

https://www.youtube.com/watch?v=jPj0Z2lb8jg&ab_channel=Skillopedia-Skillsfortherealworld

Džaba objašnjavaš, to je kao kad bi rodjeni Njujorčanin otišao dole u Misuri da ljudima priča o jednakosti, ljudskim pravima, toleranciji, kulturi i modernom načinu razmišljanja i življenja. Jednom rečju, uzaludan posao. Ne možeš čoveka na silu u civilizaciju naterati - možeš dobro, ali to je jednako Afroamerikancima - dovedeš ljude iz džungle u grad, i oni u gradu naprave džunglu.

svidja mi se ovo, ide uz vasu "pametnom dosta" pricu, koju uglavnom guraju ljudi koji ne umeju da argumentima objasne ono sto veruju.

Haha interesantno mi je kako bombas otvori neku temu, baci kosku a onda melk preuzme dzojstik i trpi kontranapade juznjaka dok bomb kulira uz cohibu s nekim alavitima i kurdima u Turkiye

To to, Bombi se probudi tako povremeno i pomisli ej danas ću da budem ekstra Šaban, onda popali i ovog, mi south-chadovi, uglaaavnom kuliramo, ali nekad i prihvatimo bačenu rukavicu, sve to traje jedan-dva dana, i recept postaje malo truo.

Kviz?

Lepo kažem da se Bombi i šali, ali Mekijades ne. :D
Barem 20 posto misli sve što je napisao. :) Šta mislite da ga neko malo spusti na zemlju? :)