Prijava

Ne prodje ni metar meseci, a pokvariše nam se modovi. Ljudi bi rekli - dugo su vam i trajali, no istina je medjutim da ih nešto puno nismo ni rabili. Dva čoveka po 50e (kako sam čuo), mnogo bre novaca izdvajamo a mršave su rezultate napravili. Ne odabiru definicije, ne vraćaju postere, ništa mori. Da nisu dobili novembarsko letovanje u Čanju o trošku sajta, ili su možda našli bolju koru leba na drugom mestu? Štazdogadja?

Šta je 50e? Inflacija to sve pojela, to ko 15e lane

Ne reagiraju na pretnje smrtima, na psovanje familije otupeli davno. Raznorazni Ejdusi paradiraju forumom, na krajičku usne im skorela sperma a u očima smrt i spam.

Bolesno. Treba razumeti i oprostiti, ljudski je praštati.

Jeste ljudski, no da li je i moderatorski?

Da mene neko pita, a, srećom, ne pita me, pojačao bi skriptu, a moderatore koristio samo za odabir i eventualne propuste koje je skripta napravila. Mnogo bila laganija atmosfera u postmoderni

Ljudski je grešiti, božanski je opraštati

Hajde da očuvamo odvojenost crkve od Vukajlije.

Peder forumom neće šetati

Ne znam, no mračna nas vremena snadjoše deco. Čak nam se i žensko zapatilo na sajtu, i ne samo to, već se i drži ravnopravno. Surovi bi to sve doveo u red u tri prosta klika.

Prekardašilo. Imao sam definisha šumu, tamo dole prema drumu, pa sam čekao. Al lepo sam im rekao...

Ne reagiraju na pretnje smrtima, na psovanje familije otupeli davno. Raznorazni Ejdusi paradiraju forumom, na krajičku usne im skorela sperma a u očima smrt i spam.

Sve si objasnio.

Ovo je možda najraspušteniji sajt, u skladu s tim normalno da ne rade ništa. A stvarno ekstra forum i zelena boja što odmara oči, milina a propada. Greota bre ljudi da šaka neuglednih pojedinaca upropašćava ovaj legendarni sajt. Ako treba bre za džabe bi bio moderator samo neki red da se uvede. I muka je gledati a ne samo prisustvovati tom procesu, inače evo kako moderacija reaguje kad se žališ:

Izvini što tek sad odgovaram, bolestan sam kao pas.

Elem - na Vukajliji već odavno nema banovanja za takva, kako da kažem, prozaična-površinska vređanja. U principu ste obojica apelovali operativnu temu.

Ne obracaj pažnju, budi kreativan…veruj mi da ti nikakvu uslugu ne bih učinio da banujem bilo koga u tvoje ime:)

Kiss

Prof

Ja sam za pomilovanje

ovo je like sooooooooo 2015

A koga bi milovali, autore Vuk?

Podržavam da se pomiluje autorka koja je pretila

Ma dzaba sve, nema teme dok se celt i ja ne zakačimo

Highlight dana je prošao

Pristanak je takođe važan.