Prijava

I ja isto nisam kriv btw ali iz nekih drugih razloga

Ja sam prodao dušu za dinar pa vas ne razumem, praštajte.

nemam sta da dodam bombas, osim da jeste, nisi kriv za zimsko aero zagadjenje.

ali ono sto moras da razumes, ako zelis da se boris protiv toga je da si ti uradio svoj deo posla, ali dobar deo srbije nije, a to nema veze sa sns-om vladom ili bilo cim. to trazi da se pokrene ceo jedan program ili kako da ga nazovem koji ce voditi racuna o ekologiji, i to ne ona sranja kao smanji CO2 i ostale gluposti, nego brate pocisti sopstveno dvoriste.

svejedno je koja vlast pokrene, to je program koji traje 30 i vise godina, nema veze sa vlascu, treba da postoji kroz razlicite ljude i to jedino mozemo da pokrenemo da deca imaju koristi.

Prodao sam dizelaša i sad vozim na benz/plin već par meseci. Još jedan lični minimini doprinos planeti s moje strane.
Da je IOLE vlastima stalo bar malčice do ekologije u onim pravom smislu, prvo bi smanjili akcize na jebeni TNG jer je nerealno da jedno od najčistijih goriva za sus motore košta oko 110 kinti za litar i da apsolutno ne postoje nikakve pogodonosti u vidu olakšica finansijskih što se tiče registracije takvih vozila. Atest i reatest i zamenu boce ma neću ni da pričam o tome.
Jer, budžet jbg.
Pametnom dosta.