Prijava

Profo, izvinjavam se na rečniku. Nisam znao da ima mudova. Svakako ne bih pravio sranja da sam znao da si ti jedan od njih. Veliki respekt prema tebi. Da pročitam šta ste pisali, pa da ti kopiram sve što želim da mu preneseš. Tačnije, sve što može imati efekta.

Dakle, ovako:

Ne znam, niti me zanima da li je, kada je i kome je prodata vukajlija, ali me zanima ko je odgovorna osoba za gašenje postera i četa. Ne samo da me zanima ko je, nego i zašto je. Popišam se vlasniku na ceo sajt i na sve što je do sada napisano na Vukajliji. Popušiš svima nama koji smo ovde na neki način nešto postigli i na koje je Vukajlija uticala.

Vrati sve kako je bilo i poradi na novitetima da vukajlija opet proradi. Toliko sam se pitao zašto propada Vukajlija i shvatio da nije do nas, autora, nego je do vlasnika. Koliko god mi pisali (ja i mnogi, mnogo bolji autori), nedovoljno je, jer * na vrhu ne radi ništa po pitanju napretka ovog sajta. Ovo neće niko ni videti, ali moje je bilo da napišem. Da pljunem ono što mi je na duši.

Hoću čet. Hoću postere. Hoću Reakcije. Nikada nisam bio nešto dobar u svemu nabrojenom, ali se ne radi o tome ko je dobar, a ko ne. Meni treba napredak vukajlije. Želim da se sve vrati i da se još doda opcija na sajtu, pa da se ja i ko još želi, angažujemo da pozovemo sve one ljude od ranije sa garancijom da će biti zanimljivo. Da se nekako stare i neprimećene definicije podignu. DA SE VEĆA O TOME. Skoro 14 godina sam ovde i razne prepirke, svađe, prozivke i provokacije su me naterale da radim na sebi. Mnogo toga je Vukajlija učinila za mene i svi njeni članovi. SVI!

IZDAO SI NAS KAZANE I ZATO MOŽEŠ DA NAM PUŠIŠ KURAC. Ovo je za starog vlasnika.

Počni pismo sa
Gospodine D. Simiću,

Obraćam se vama i Filipu Kostiću (koji je zapravo Lembas, Mesni, Kamenofil i još par ljudi čija imena ne bih navodio)...

Poslužio sam se nečim što ne priliči nijednom Kaizenovom pioniru

Naime, u svom sastavu napisao sam da tebe volim više od mame i tate.

Narocito bih hteo da naglasim da su mi od tebe drazi i moji drugovi, jedna devojcica koju ne bih sada da imenujem i jos neshto - Od tebe vise volim i Dzoni Vajs Milera u ulozi Tarzana, Gari Kupera u svim ulogama, cirkus Adria kad nastupa, onog ciganina sto krpi lonce i serpe i onog ludog Labokva sto po ceo dan stoji u nasoj kapiji sa torbom pod miskom.

Zasto KPQRC? Kontam od cega je skraceno, al ako su rijeci "kazane" i "pusi" predstavljene samo jednim slovom, zasto je "kurac" predstavljen sa 3?

zato sto imitira baku praseta

zato sto imitira baku praseta

zato sto imitira prasu baketa

Vajs Milera

Džoni Majami Vajs.

Džonimir aka Džoni Vice

Kako je kretenski ovo KPQRC LOL

isto autor koji je otvorio temu.

ova tema je puno bolja: https://vukajlija.com/forum/teme/75769

Naravno BLZ. Ali je bilo nezgodno izborno vreme i ovaj vid negativne reklame nikako nije bio dobar za vođu. Jer naši ljudi ne čitaju, oni gledaju slike a slika vredi 1000 reči.
Svejedno, Vučić je sada uveo i sistem krađe na izborima tako da više ne postoji bojazan za ovaj sajt.
Treba vratiti postere i reakcije jer je to jedino što je vredelo.