Prijava

kakav god da je on, gori su bili posterdžije i čekaoničari.

PUŠI KURAC I TI, MESNI! MNPQRC

Ma kakvi dobar. Da sam bio dobar, potrajao bih.

šta ti znaš, majmunčino o vukajliji. paljba

Nek ukine i forum i definicije i ostane samo logo.

još samo da ukine govnare kao što je ovaj blz i opet će zlatno doba vukajlije.

dAj NaM pOsTeWe i WeAkCiJe I čEt a forum ko jebe.

napusti vukajliju imbecilu

Bilo kako bilo, kajzen je babo vukajlije i stoga Kajzene, ja sam;

https://youtu.be/-OhwdtJ0Vbk

Plidz, puši kurac.

Pozdrav, Blz, upravo se na vajberu dopisujem sa novim Kaizenom, nažalost on trenutno ne može da se uloguje i pogleda ovu temu ali mogu mu preneti tvoju poruku. Samo bez psovki, moliću.

Evo profe s druge teme, da se ne mučite ti i čika novi kajzen da tražite

Ma, nema šanse. Hoću čet. Hoću postere. Hoću Reakcije. Nikada nisam bio nešto dobar u svemu nabrojenom, ali se ne radi o tome ko je dobar, a ko ne. Meni treba napredak vukajlije. Želim da se sve vrati i da se još doda opcija na sajtu, pa da se ja i ko još želi, angažujemo da pozovemo sve one ljude od ranije sa garancijom da će biti zanimljivo. Da se nekako stare i neprimećene definicije podignu. DA SE VEĆA O TOME. Skoro 14 godina sam ovde i razne prepirke, svađe, prozivke i provokacije su me naterale da radim na sebi. Mnogo toga je Vukajlija učinila za mene i svi njeni članovi. SVI!
Ako nađem vlasnika, jebaću ga lično kurcem u dupe. JEBEM LI IM MAJKU.

Ako se BLZ slaže, da onda kopiram taj post i prosledim ga novom Kaizenu preko vibera.

KPQRC

Jebote a ja mislio nešto Queen Park Rangers Club…o Bože…

Kaizenov dvojnik. To je kao ona prica sa Titovim dvojnikom

Nikako jućub. Ne snimam odavno.

Steta. Ako se dobro secam delio si neke intimne price iz zivota, to obicno dobro prolazi. To i ako npr pravis budalu od sebe ko baka prase itd

Ako nađem vlasnika, jebaću ga lično kurcem u dupe.

Ako se BLZ slaže, da onda kopiram taj post i prosledim ga novom Kaizenu preko vibera.

Vukajlija - Grindr