Prijava

mentalitet fudbalera vise od samog fudbalera

Ovo ne zna, red je da se debunkuju i ostale stavke

ma sve ok, i volim da se debankuje nesto, al svejedno cu da pricam ono sto mislim.

nismo valjda dosli do toga da na vukajliji pazimo dal ce trigerujemo nekog sto jedemo govna o necemu?

ne svako ima pravo da se postavi kako hoce, al granice saznanja su uvek limitirane i uvek postoji zilion faktora koje nisi razmotrio o cemu god da pricas, a cesto je slucaj da bas u tim previdjenim i zanemarenim stvarima cuci neko objasnjenje
samo se meni cini kao da sa prevelikom dozom sigurnosti pricas u presirokoj paleti tema bile one nesto supstancijalne ili ne

sta sam pogresno reko o dugoj ekspoziciji i osetljivosti digitalnih svetlosnih senzora na razlicite talasne duzine?

od svih tema za koje mozes da me prozoves, jesi realna da si se za tu uhvatila?

ajde ako hoces, debankuj.

e vise ti sad čeripikuješ bas sa tim
ja ne znam o cemu se tu radi, samo sam rekla da si elaborirao tu pa si elaborirao i svuda naokolo paralelno s tim
mozda je i moj problem sto ne verujem u efikasnu svestranost

to ne postoji, ali moras razumeti da je ovo vukajlija

celt suffering from success

Onda i ti tomo prestani da se gadjas tim nekim stručnim izrazima, šatro neka parada elokvencije a zapravo zvučiš ko iskompleksirana tinejdžerka

SUPSTANCIJA, ajde bjezi tamo

nije to sad moje neko vidjenje, nego je objektivno tako ogranicenja postoje
nit me trigeruje nit mi smeta, sto se mene tice nek svi lupezgamo van svojih domena moze da ispadne smesno, al da ja sad uletim na sportsku temu bilo bi skrnavo samo tako

pliduu

E
L
A
B
O
R
I
R
A
O

dobro plidu ne razumem sta si se ti nasao uvredjenim sad

svaku dobru raspravu propustim

iskompleksirana sam jer koristim reci, ok

samo se meni cini kao da sa prevelikom dozom sigurnosti pricas u presirokoj paleti tema bile one nesto supstancijalne ili ne

ovo jeste doduse, nisi prva koja mi rekla to. zato mi i prija da dodjem ovde da jedem govna sa vama o temama koje su nebitne. ja to nekako vidim kao reci cu nesto, onda ce onaj sa kojim pricam da mi kaze da gresim ljuto pa cemo da vidimo sta je (sto je ovde cesce od tvoje reakcije npr).

desi se cesto uzivo da kazem nesto tako, onda onaj sa kim pricam kaze OK, jasno, ovaj ocigledno zna sta prica i onda posle ako ispadne da nisam u pravu dodje do ovoga sto kazes. sto ne volim.

poslovno je to vise blagoslov nego prokletsvo, al svejedno, privatno svesno izbegavam uzivo, iz ovih razloga sto rekoh gore, za to mi sluzi vukajlija.

tomo, da dodjes na sportsku temu i kazes stagod, bilo bi kvalitetno ko i svako ostalo proseravanje tu.

nema razloga da i ti ne budes deo toga npr

ima svakog razloga da ne budem jer sam jako jako inferiorna tu

uzgred rec supstancijalna uopste nije strucna niti nesto zajebana

i bukvalno ne vidim nikakav problem zasto covek ne bi raspravljao o stvarima koje ne razume najbolje.

to su najbolje rasprave i prepirke. najgore je ako pricas o necemu sto znas sa 100% sigurnosti ili nista ne znas. suvoparno, truje ti dusu.

evo na jednom ekranu slusam jednu takvu pricu, recenu 1000000000puta na 2000000000nacina i da ovde se ne prepirem sa tobom u isto vreme, lobotomirao bi se.

ima svakog razloga da ne budem jer sam jako jako inferiorna tu

nisi, ne mozes da budes inferiorna negde gde su svi inferiorni, ili u temi koja ne moze da bude egzaktna