Prijava

Msm da bi ovde za tako nesto prosao bez opomene, ovde je to nazalost normalno

sale, samo mi kazi, jel su znali sve to sto radio, tu divljacku voznju pre nego sto su ga strpali u zatvor za vikend?

ako jesu, i nesto je sto je totalno van normalnog, onda ok.

ako te tipa ubace u zatvor svaki put kad napravis saobracajni prekrsaj pa se zakucas u nesto, onda nije bas dobar primer niti ono sto bi navodio "e tako treba"

Strpali ga u tvorza jerbo se bilmez zakucao u barijeru. Pandur na motoru pozvao centralu da se utvrdi kako se desilo i ovi mu rekli zato jer je vozio kao kreten. Mora pred sudiju da ga sud odrapi, ali sudija ne dolazi pre ponedeljka, pa da ne pobegne malo da mardelja dauntaun.

Strpali ga u tvorza jerbo se bilmez zakucao u barijeru. Pandur na motoru pozvao centralu da se utvrdi kako se desilo i ovi mu rekli zato jer je vozio kao kreten.

ok ok, nije znaci zakucao se u barijeru -> zatvor.

bilo ipak na foru, igra se GTA uzivo, ne moze da ceka sudiju napolje, jer jebem li ga sta jos ima i ta sranja.

Vidis, to sam se i ja cudio zasto tvorza. Malo specificno za SAD. Nije federalni zlocin ili prekrsaj. Zato je po zakonu da za malo jaci saobracajni prekrsaj mogu da ga zadrze, jer ako predje u drugu savezni drzavu moze ceo zivot da prozivi, a da nikada ne vidi sudiju. Ako se ne vrati u Njujork. Znaju oni za jadac jbg.