Prijava

Sad bez drkanja, zajebi taj stav ili pusis ili ne pusis. Cinjenica da pusenje skodi i cinjenica da se tesko prestaje, konacno pronadju efektivan nacin da se ljudi skinu sa duvana, iznova i iznova dokazivan kao minimalno skodljiv po zdravlje, koji prakticno zadovolji neku psihicku potrebu za pusenjem i delom fizicku (makar u pogledu nikotina koji je u cigaretama najmanji problem), i onda se odjednom nadje milijardu razloga da se to sjebe, samo da opstane duvanska industrija.

Ako je stvarno osecaj ko cigareta a stetnost minimalna onda odlicno,uvek sam kulirao te sto pokusavaju da prodaju takve stvari,ali sad razmisljam da uzmem.

Prvi sam ja to odbijao, ali kad ne krkljas ujutru, ne kasljes, ne smrdis, kad imas vise para u dzepu, a zadovoljis potrebu da nesto dimis, onda vrh. Znam par ljudi koji 10 godina vec pare, zdravi kao drenovi

Dobre su električne cigarete i zbore istinu, ajde vidite pa oterajte ono malo efektivnih načina za skidanje s duvana što imamo na sajtu

Bonbas na aparatima.

cenim da kad su prvo izasle ove industrijske cigarete da su tako pjluvali oni sto motaju.

pre toga za lule i cigarete.

nije ni bitno, na kraju isto govno jbt, ko da bitno na koji nacin se trujes.

Bohor postao ćale pa ne može više da puši de oće, mora na balkon al kurac zaladnelo

Proće zima brate, a sramota od sisanja duvaljke ne prolazi nikad

A nije jbg i krivo mi što nije. Ne duvamo im u lice al duvanimo kad su u dnevnoj jbg

Nemam decu a i inače nisam pozvan da govorim drugima kako da roditeljišu, ali ako je nešto vredno bataljivanja ili makar te duvaljke, onda jeste to da ti deca nemaju nikakav kontakt sa aromatičnim čarima malbora

Jer je fazon zdravije i alkohol da im daš nego to