Prijava

Neko puši li?
Iskustva
U bilo kom obliko, one jednokratne ili sa mašinama gde se sipa ulje i menja grejač itd
Možda bi valjalo nekad kad nema izbora poštedeti djecu i stvari duvanskog dima

Za pickice sve osim duvana

Bohore pušio sam ja jednokratni premium tobacco, kul ukus, imas 4000 povlacenja(to je realnosti manje). Samo pazi kako ga puniš, ako je jači lunjač može da sjebe grejač, a onda je ukus kurčina

Do jaja je za kola, pogotovo leti i zimi kad si klimatizovan u istim

Imam i mašinicu gde se menjaju oni patroni mali, ko malo šira olovka izgleda. Jedan košta 370 dinara, bar je tako bilo letos i ekvivaletno je jednoj paklici otprilike, meni je toliko trajao

kavai kaće odigraš celu sezonu jednom u životu jebem te usta povređena

Kavaj ne planiram ja sad da batalim cigare, uživalac sam baš baš al da se premostim u kolima kad vozim decu itd

Uzmi Vaporesso Boh, to ti je Bmw među vejpovima

Te umbrella sasvim solidne, odeš do njihovog štanda i sve ti objasne kako koje funkcionišu, ja nisam vidio da neko voli više da ti proda nešto kao ti prodavači vejpa

Vaporesso možeš u umbrelli da uzmeš u Žarkovu

to ti je Bmw među vejpovima

Plidu kao prodavac bi lajk

Pa ako se odlučim tražiću neki dobar da se ne otrujem
Mami me sto su cigare 12 mg najjace a onog ulja ima i 20 ili 24 cak
To me vuce da probam

Nisam ni ja batalio Boh, al za kola je majka ovo, nemaš pepela i ne ostaje ti miris cigara u kolima. Ja malboro gold pušim, dimi ko auspuh da imam u kabini

Haha moracu da se pozabavim s tim jbg
Uzmem šumsko voce sa 24 mg nikotina i dam zeni da proba ona se zacene ko detetu kad das limun da proba

Brate probao sam neku lubenicu, bas je gej osecaj dok pušiš to, birao sam samo tobacco ukuse. Inace to od 20, 24 mg je jako do jaja. To sam shvatio tek kad sam uvukao ko cigaru, tim intenzitetom, zavrtelo mi se u glavi

Bohore već dobrih 6-7 dina pušim digitalno. Nema šta nisam probao. Mani one podove, jednokratne i te gluposti. Moj savet ti je da pazariš neku u koju se sipa ulje i menjaju grejači.

Jeftinija varijanta za početak, a da nije đubre, atomizer Vapefly Nicolas 2 i odgovarajuća baterija. Nije bitno koja, samo da pasuje na Nicolas. Ulje Liqua Traditional Tobacco ili Liqua American Blend. Neutralan ukus i miris. Ova ulja imaš u Umbrella prodavnicama sig.

E da, inicijalno te uređaj, tačnije atomizer i baterija, koštaju malo više odjednom, ali lovu ćeš vratiti već za 2-3 meseca, pošto ne bacaš veliku lovu na pljuge. Grejač ti traje oko mesec dana.

Parim ja Bohore, evo vec godinu dana.
Plusevi, finansije, zdravlje, ne smrdis, u sustini je kao da ne pusis.
Minusi, fali ona opijenost kao od cigarete jutarnje, i ako se pretvori u hobi opet postane skupo.

Uzmi za pocetak jednokratnu, ili neki pod sistem, tecnost nikotinsku so od 20mg ili regularan nikotin 12 do 18mg, i probaj da izdrzis samo da paris 3, 4 dana. Fora je sto ti resetuje receptore i onda cigaretu osecas onako kakva i jeste, kao smrdljivo govno.

Samo savet, nemoj tecnosti da uzimas u Umbrelli, hardver mozes. Bolje su ti opcije Inhalika i Vape a minut

I nemoj da poredis jacinu cigareta sa jacinom tecnosti, nesto je smesno, tipa 300ml tecnosti od 12mg treba da poparis da bi bilo ekvivalentno jednoj paklici, sto je nemoguce, ja 3 do 4 ml dnevno parim