Prijava

Ima dosta studija na tu temu. U sustini lazu narod da je to sranje, vape je buducnost, 95% je zdravije od cigarete dokazano.

A posle ovo sto kaze Sale, ako mislis da ti odgovara, investiras 100 evrica u neki dobar mod i atomizer i milina.

A ako vec imas samo Umbrellu na raspolaganju, Liqua tecnosti jesu najbolje, meni licno Cuban Cigar odlicna, malo skuplja, ali vredi.

Onda smo se dogovorili. Kupicu neku mašinu presilidnu i cao
Probao sam vajpove one i ambrele s borovnicama itd drzi me solidno jeri imaju neke soli ne razumem se u to
Ima ukus Marlbora rece mi ova devojka tako da reseno je
Ne mogu sumsko voce
Mada probao sam ananas i ukus kapucina i borovnice nije gejaski nesto puno
Kafa je skroz uredu

Naravno da se kriju studije znas koje su pare na cigarama haha

Imas dva tipa nikotina, freebase (normalni nikotin) i nikotinsku so. Razlika je u tome sto u normalnom nikotinu sto vise mg ima to vise grebe grlo i nos, pa ne moze da bude jaci od 18mg, a nikotinska so moze da ima i 50mg a da opet ne osecas jacinu. Ja sam se skinuo sa cigareta sa nikotinskom soli od 20mg, sad cepam obican nikotin od 10mg.

E to mi je isto rekao i neki lik sto se jebava sa tim

Sad ti vidi sta ti vise prija sto se tice tipa nikotina. A sto se tice ukusa, tu se oslanjaj iskljucivo samo na sebe, jer svako ima svoju percepciju, nesto sto je nekome wow je drugome sranje i obratno.

Ma jasno
Što bi rekao Šomi23 ukusi su različiti reče mačka i pojede svoje govno XD
Hvala vam ljudi

Sirotiljska spika alert :
Kolko je to u parama na startu, mislim na sam uređaj plus kasniji mesečni troškovi?
Interesuje me razlika u ceni pošto mi pakla košta 340 kinti na dnevnom nivou
Jebo me pas kad sam opet počeo da pušim letos, a batalio nisam pušio preko 4 godine

Pa to je za batine posle 4 godine
8, 9 k mašina 500 dinara ulje koje traje 3, 4 dana i grejac 500 dinara jednom na 20 dana ili mesec zavisi koliko cucaš

Zavisi koliko pušiš zapravo, mene dan košta soma dinara možda malo manje
I ženu 700 tipa

Jesam za batine, znam. Nznm jednostavno šta me ae da kažem nateralo, jer nisam u tom periodu ni iz zajebancije palio čak i kad sam bio ono dobrano pijan, besan, nervozan itd itd.
Samo mi kvrcnulo jednom na poslu daj brt jednu pljugu koja mi je stvarno bila odvratna tad, ispuškao jedva trećinu i ugasio.
Onda sutra isto tako.
Sledeće nedelje sam kupio kolegi i sebi po paklu

Vako brate, da kupis solidnu i ozbiljnu masinu na pocetku stotak evra, sa zicicom i vatom sam da menjas grejace oko 1000 kinti, i da kupis sam sastojke da muckas tecnosti 10000 kinti, miran si u sledecih godinu dana. Znaci oko 2000 mesecno

Brate, ili pušiš cigarete ili prekini skroz.

O čemu vi ovde, pušim ulje sa ukusom lubenice, kolko ti traje baterija, ovaj uređaj bolji..

Alo bre, ko vegane da slušam kad pričaju kako da naprave ćevape od cvekle i šargarepe!

Pseto88 se u grobu okreće.

U tom slucaju popusi moj veganski kurac nabrekao od poboljsane cirkulacije

Znam da trolujes, ali svejedno

veganski kurac nabreko od cirkulacije