Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. hoce li NEKO biti ljubazan da mi objasni zasto mi je obrisana definicija "mrtav je"? Jer na odgovor cekam vec 23 sata...! Kada vec nece da se javi onaj ko je obrisao, ni da se javi neko da mi kaze zbog cega je nekvalitetna, zamolio bih modove koji su trenutno tu da me ne ignorisu opet, i da mi vrate definiciju... Hvala

  2. Ni Sadamu ni Slobodanu nije bila baš bliska ni mila demokratija. Znali su oni što oće narod i zbog njih su to sve radili. Možda čitav civilizovan svijet griješi. Demokratija palac dolje, Autokratija palac gore.

  3. Pusti, NiČkola... Ajmo mi na pivu.. ;)

    Neće se ništa promijeniti dok ih 7 puta ne zamoliš...Ja neću klečati na koljenima, izgubio sam one odbojkaške štitnike...

  4. Normalno da nećeš, Pirgo.. :).. Znaš da ti je odlična definicija i neka ti to bude dovoljno.. Ovo je samo internet, što veli drug moj..

  5. Stefane Kostiću, a hoćeš li ti biti ljubazan da ne spemuješ i da ne postavljaš isto pitanje po stoti put. Da li misliš da je iko ovde zaludan da non-stop rifrešuje forum i gleda je l pitao neko nešto. Lepo, brate, postaviš pitanje i čekaš. Ako za 24 h niko ne odgovori, postaviš ga opet i to je to, neko će ga sigurno videti. Ovako samo sebi praviš medveđu uslugu.

    Ostali, takođe, bez spema, ionako okrećete ista pitanja u krug. Bolje pišite definicije i igrajte se na forumu nego što ovde zgubidanite, a i ja sa vama zajedno.

  6. ok, vi vidite sta cete sa definicijom, a mene, MOLIM TE banuj na 2 dana... Hocu malo da se odmorim od ovoga... Nadam se da cete uspeti da uradite nesto do tada... Pozdrav...

  7. @StefanKostic: mali prst ti je dao odgovor na temi gde is postavio pitanje. nema potrebe ponovo davati odgovor.

  8. Dao mu je odgovor da mu nece odgovoriti...
    A zashto ne pishe na forumu da je banovan?
    To sam primetio da nekada i ne pishete ko je sve banovan...

  9. pa da, dobar mu je odgovor dao.

    pa tamo na forumu se uglavnom napiše da je neko banovan i zbog čega da bi taj isti banovani video to izlogovan, te da ne pravi dupli nalog da pita zbog čega je banovan. u ovom slučaju, pošto je na zahtev autora, ne vidim da ima preteranog smisla.

  10. Pa i Church Pub je banovana na sopstveni zahtev, pa pishe... Nema nekog smisla... Ako vec pishete - pishite za sve...

  11. ja iskreno uglavnom ne banujem, pa nikada tamo ni ne pišem, ali generalno zašto bi pisali za sve ako već pišemo? bolje je ovako kako nam dune, opuštenije je.

  12. Da... Veoma zrelo... eee deco, deco...

  13. Где је постер са пандурима?

  14. Kostic je zazhalio zbog svoje odluke, iskreno se izvinjava zbog ponashanja, i zamolio je moderatore da ga odbanuju.
    ______________________________________________________________
    Njegova poruka, a vi kako hocete... :)

  15. Kostić (pošto je zažalio) je odbanovan. Sledeći put ću se lično pobrinuti da bude 3 nedelje, za bilo kakvu glupost.

  16. Mogu li ja da budem trajno banovana sa ovog sajta ?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.