Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Možeš, ali razmisli još jednom, posle nema nazad.

  2. Neka nema,samo me istjerajte.

  3. Može li da mi se skine titula?
    Imah je pre, pa je tražih od Celta opet, jer mi se lepo slagala sa avatarom. Sad sam promenila i avatar, a i primetila sam da dobijam dosta minusa, pretpostavljam zato što sam hejter, pa lupaju eto onako. :)

  4. @Una. : Naravno. Sređeno.

  5. ja danas kao skinuh etiketu, al izgleda da nije... Baguje vukajlija na telefonu, ne pamti mi ni glasove

  6. @ Celt
    http://vukajlija.com/forum/teme/12202

    Dobro je kad ima jedan mod koji razume... Ae vidi nesto sa kaizenom, jer on izgleda ne zalazi na taj deo foruma... :)

  7. Trajno me banujte sa sajta. Unapred hvala.

  8. Hvala obojici. :)

  9. Чух да ктитори могу да виде ко им је цепио минус на неколико најпопуларнијих дефиниција. То је булшит, је л' да?

  10. http://vukajlija.com/recnik/autori/26496
    Само да пријавим да се дежурни гњаватор поново вратио,под скоро идентичним именом и са истом намером.

  11. Da li je tačno da za kačenje postera sa mačkom Milisavom sledi ban?

    edit: zato što sa hteo da okačim jedan jako dobar, da ne kažem moćan!

  12. Da li se brisu plusevi i minusi koji je neki nalog dao po njegovom banovanju? Posto, da budem iskren, nesto prebrzo se stancuju plusevi na nekim definicijama. Nisam poklonik teorija zavere, daleko od toga, ali ono...deluje mi neverovatna brzina kojom neke definicije dobijaju pluseve(iako su prejebeno glupe)...

  13. Mene samo zanima, pošto je reklamiranje za mlade defke zabranjeno, tj nama se brišu defke, a ako kaizen sere, onda ništa je li?? ili kako?

    EDIT: ne kažem da se briše čovjeku defka, daleko od toga, nije on kriv što se kaizen kaki po svojim pravilima.

    http://img836.imageshack.us/img836/8463/kaizenssas.png

  14. Види! И Стефан Костић лајковао! :))

  15. Kako ovoga boli kurac što sam ja pitao... au :D

    To sa duplog naloga, pošto ih ima 32432 :D

  16. A zamisli da Blic objavi defku pre isteka 24h. Šta bi onda uradio???

    Niko od moderatora vam nije zabranio da na svoje statuse na Fejsu kačite vaše definicije i moljakate za plus više.

    www.vukajlija.com je jedan sajt, www.facebook.com/vukajlija je drugi sajt.

  17. p.s. malo poštovnja prema kaizenu nije na odmet, ipak si mu u "kući". Ja bih ti banovao ruter na njegovom mestu.

    al ozbiljno ;) malo kulture

  18. Ma ne, ja to navikao od strane nekih modova da se tako izražavam, pošto smo svi mi ovdje gomila kretena i još nečega, ne mogu da se sjetim trenutno čega, pa mi prešlo to malo...

    Nije Blic kaizen, niti je Blic vlasnik sajta, pa da jepostavio pravila na sajtu, tako da to nije baš najbolji odgovor, jer je valjda kaizen postavio ta pravila, ili svi vi zajedno, a on ih prvi krši. E da, ima i onaj plagijat od definicije isto koji mu nije obrisan.

  19. Jel si ti toliko naivan (da ne kažem glup) da ne kontaš šta ti pričam? Definicija je postavljena na FEJSBUK , koji je drugi sajt, NIJE Vukajlija. Ne reklamira se na četu, ne kače se slike, ne linkuje se u komentarima na sajtu. Definicija je okačena na Fejsbuk, gde ima ljudi koji uopšte nisu članovi Vukajlije, već stranice na Fejsu.

    Jebote, uključi se , nemoj si navro da mlataraš u prazno.

  20. Reci glup, već smo proglašeni kretenima, tako da mi je svejedno...
    Ajde ok, neka bude tako, ali svakako nije ok, ne zbog reklame, nego zbog toga sto je to on uradio... Ali da se ne natežem džabe.

    A ovo drugo, za plagijat?
    http://vukajlija.com/porazi/174843

    ovo je edit pređašnjeg posta, tako da nije sledeći

    Nešto ne vidim tvoje objašnjenje za defku, ali ok.

    Samo sam postavio dva pitanja za koja je predviđena ova tema, je li to toliki problem?
    Nisam pijan. Nisam naduvan. Nije mi ništa uradio.

    Znači tema je postavljena da se pitaju modovi, samo sam pitao, je li to toliki problem? ili ne smije da se pita? Znam ja da ste svi vi smoreni, ali ne znam koji vam je moj da tako odgovarate, i da mislite da je sve zavjera neka... Jeste, 'oću teroriste da dovedem na vukajliju...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.