Izbori u SAD-u 2024.

  1. Jesu to oni labovi de se pravi smeša za kemtrejlse, ja sam tako čuo da to sve ide iz ukraine

  2. Jeste, ono što nas zaprašuju preko 5G nas zaprašuju vakcinama, gde su nestali vrapci pametnom dosta.

  3. Dobro to je sad vec preterivanje, ovo za bio labse i zaprasivanje vec puno realnija prica

  4. Biolabse da ali eto ti se grudvaš avaks spikom pa rekoh ako već jedemo govna da uzmemo kašikom, a ne viljuškom pa da nam pola ispadne.

  5. Zaprašivanje još veća glupost od avaks spike, ajde avaksi barem promil istine imaju pravo.
    Zaprašivanje je ravnozemljaški nivo.

  6. Zasto je glupost rezonovati da smrznuta vodena para ne moze da se zadrzi u vazduhu nekoliko sati i da se rasprsi do nivoa da nebo bude mutno ostatak dana, sve bez oblaka na nebu

    A onda sledeci isti takav vedar dan avioni vise ne prave contrailse, valjda toplije gore visoko taj dan nema smrzavanja

  7. Ali avaxi su promil u pravu

    L O L
    O
    L

  8. Tako i ove lisice sto ih vacinisu iz aviona da im neka lija kaze e bajo ne jedi to vidis da nas truju ove druge bi je odma napale e alo ti si teoreticar zavere tupson ravnozemljas

    Nema tu neke bitne razlike

  9. Nije to dal je neko u pravu nego bukv nemos se pravis slep da bi ti bilo lakse u lajfu

    Ko prvosrbi varijanta, vucela dobar goreg nemamo boljeg necemo naci

  10. пошто је бајден сам по себи некомпетентан кандидат видећемо шта ће дубока држава дуради да га остави на власи дал ће покрасти ко прошли пут то једва чекам да видим

  11. а ја овај асасинејшн више видим као опомену отп као и на ФИЦА а форка са песницом горе на горе је фотка деценије а овим аматерима из тајне службе бих препоручио да пређу да чувају 80огодишњег клинтона и буша на ранчевима у арканзасу и у тексасу пошто за боље и нису

  12. KAMILA GRADOM NEĆE ŠETATI

    Aj živi bili pa videli, premda ne znam sad Štrumpf da izgubi bio bi HAŠK gradjanski, šta vi mislite, kakvo je raspoloženje u narodu?

  13. откуд знам како је расположење у нардону
    нико ни не верује бојдену више вероватно ни ови што су га довели

  14. Ma kakvi ima da ga sklone previse ocigledno da ga puste na izbore ovakog raspadnutog a da pokradu ko prosli put

    Moglo bi doci do ozbiljne zabrinutosti za stanje pajsad

    D E M O K R A T I J E
    E
    M
    O
    K
    R
    A
    T
    I
    J
    E

  15. па добро нека узму ону демократију коју су извозили у прошлих 50 година по свету и имаће довољно да изаберу ваљаног преседника поштено

  16. Ovo mi je od svega do sada ubedljivo najbolje, nema dalje

    https://www.youtube.com/shorts/zVbi_C3xRRA

    Kao da su saut park i blek miror napravili epizodu zajedno, bukvalno.

  17. sve se odigralo

    S P O N T A N O
    P
    O
    N
    T
    A
    N
    O

  18. Nenormalno koliko su potonuli u tri dana i demokrate, i mediji, i kojekakvi jutjuberi nešto. Bajden bi se sad negde možda i sklonio, al neće niko da ga menja pošto neće da izgubi od tamo nekog Trampa (sad već neminovno), nije dobro za dalju karijeru. CNN se praktično raspao, masa crnaca krenula da podržava Trampa javno, ono, sve sami autogolovi. Ovo mi je impresivno, ko ima vremena da pogleda, vredi

    https://www.youtube.com/watch?v=gt_CipOPPs0

    Imam vremena kad slikam da pustim sebi ove stvari i slušam, čoveče, neverovatno mi je da neko dozvoli ovakvim dilejama da ga predstavljaju i reklamiraju, pogotovo u ovakvoj situaciji.

  19. U ovakve dogadjaje da se sve desilo 'cisto' bukv mogu poveruju samo ovi busterovani fajzerusom

    *koji se nisu pokajali

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.