Izbori u SAD-u 2024.

  1. To je sa drugosrbima poklapanje 90% otprl

  2. Izvori za Reuters: Biden ozbiljno razmišlja o povlačenju kandidature

    bajden

    R A Z M I S LJ A
    A
    Z
    M
    I
    S
    LJ
    A

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/izvori-za-reuters-biden-ozbiljno-razmislja-o-povlacenju-kandidature/2583738.aspx?index_tid=541107&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d_0

    vrh su ovi sorosevski mediji soooooo predictable

    meanwile @pliduustan-klix

    Biden: Pitanja o mom zdravlju su legitimna, ali u boljoj sam formi od Trumpa

  3. A kakvo mišljenje imaš o ovima što su se bustovali kineskom vakcinom?

  4. Imam odlicno misljenje, to su prvosrbi koji nisu podlegli eksperimentalnoj genskoj terapiji. Dobili prakticno fizioloski rastvor rispektara

  5. Tramp govorio sat i po leptijebem.
    Dosta improva, dosta puta pauziran telemprompter, kaže bbc reporter koji je imao dobar ugao vida na nj.
    Malo mlako po njegovim standardima, ali sada ima Jahvea na svojoj strani i na putu do pobede mu stoji samo sledeći metak. Ili bar jedan metak tako misli.
    U medjuvremenu Džo se sakrio i pokazaće svetu da kada starac Fočo od 82 ljeta preleži kovid jer je vakcinisan i bustovan, to je još veći podvig nego da za dlaku preživiš pokušaj atentata dubokodržavnim snajperom u vugla. I da je to znak da tebe ustvari gbo voli još više od… ikoga.
    Koja kvota dal će prvo da mučki overe Trampa ili da Džoa dostojno oteraju u mirovinu?

  6. Ili...overe Džoa metkom na kojem je urezano MAGA. Hej Džo mrtav, Trampiša politički mrtav, novi presednik je Mišel Obama.

  7. Ili smene Džoa, postave neke čobane budale, Drumpf svakako pobedi ali mora dipstejt da ga overi pre preuzimanja moći jer jebi ga, i precednik postane Džejdi Vans.
    Jer kad te nominuju za podprecednika i tvoja nominacija bude prihvaćena i onda izaberu tvog pulena-predsednika - niko više ne može da te smeni sa te pozicije, (osim metka, hehe).
    Tako da je ta pozicija itekako bitna, pogotovo ako su oba kanditata metuzalemi.

  8. sta pricas priatelju trampaleo u puno boljoj formi pre tri dana bio atentat sabi svi da se nista nije desilo

  9. Ovaj nemili dogadjaj ima regenerise trampa bukv mu produzi lajf za 10ak dina to su te situacije iz kojih covek izadje jaci

  10. Biden potpuno spontano najavljuje moguće povlačenje, situacija krajnje neizvesna

    Ja mislim da se u medijima ništa bitno nije promenilo osim što su postali dostupniji i da njima ne bi uspevalo da mi nismo zapravo glupi ko kurac kolektivno. Dakle niko tu bezobrazniji i pokvareniji nije postao samo je očiglednije da je taj imbecilni nivo opštenja skroz ok i prolazi

  11. Prolazi na forsu, samo ripit ripit kao za koronka tajm. Nemamo mi sta sa tim ljudi rade svoj posao soros placa svima dobro

  12. C, mediji truba. Idi pogl. koliko sabskrajbera ima tipa CNN, malo je to, u vreme kada većina ljudi više ne dobija vesti sa tv-a nego sa neta, i kad su i matorani na mrežama i jućubu i svima iskaču kojekakvi podkasti.

    Demokrate do 2028. doviđenja, mogu sad da menjaju Bajdena s kim god - jednostavno, jako mnogo ljudi izgubilo poverenje u stranku, drugo, jako mnogo nekih neutralnih će glasati Trampa sad posle ovoga. Da ne pominjemo kojekakve Ilon Maskove koji sad uleću sa 45 miliona u kampanju, sele se iz Kalifornije itd. Sumorni dani slede za vouk liberal trandžament, ono, opstaće taj korov naravno, ali dobiće i par ćuški. Što je najbolje od svega nećemo više slučati o kojekakvim Bajdenima, Klintonima, Obamama itd sve to ide u penziju sad.

  13. Ovaj podpredsednik je inače jako protiv slanja keša i oružja u Ukrajinu, tako da će se bar taj rat okončati. Tramp sad mora da se fokusira na sopstvenu zemlju, pošto je u rasulu, tako da neće biti mnogo kapaciteta da se započinju kojekakve kampanje protiv Irana i ostalo. Putin i Siđispink će vrv smanjiti doživljaj takođe, da ispoštuju brata Trampenzija. Tako mi se barem čini.

  14. E da pazi podatak, oko Trampovog obezbeđenja i to

    Bajdenovo obezbeđenje uvek i svida sve sami belci atlete grmalji, ni jedne žene bukvalno nikada.

  15. каце сетим шешеља кад је вико ДОНАВД ТВАМП ДОНАВД ТВАМП ахахах

  16. seselj sad za bajdena bukv

  17. па као и његов шеф вучко они су из тог миљеа