Prijava

Kristijano Lupateli

Vinćenco Salvatore Karmelo Frančesko Belini

Buraz verujem da Tramp itekako ima šanse. Uostalom ne bi bio prvi predsednik da služi dva odvojena mandata, pošto je to već bio slučaj sa Groverom Klivlednom. A čak i da ne dobije izbore, neki republikanac sigurno dobija, pošto je Bajden duboko nepopularan i među demokratama, pa ga ni Hilarini simpatizeri ne vole posebno. Uostalom, sam je izjavio 2016 da se plašio da se kandiduje da ga oni ne bi počistili, jer kako je rekao ne bi prezali ni od čega.
Kako god da okreneš, biće bolje nego sad. U to imam vere. Ovaj lik je upropastio i svet i Ameriku. Čiča nije za to mesto jer je prestar i ideje su mu hladnoratovske, divide et impera ili divide and conquer. Zavladaj pa vladaj, kako bi u šali rekao moj ćale.

само нека настави да уништава америку још више

мсм то ће се дешавати мање више који год човек био председник само је питање какав ће утицај по мир у свету имати следећи а бајден сиг неће остати преседник

Zapad podrzava Brnabu i Vucka vec 12 god. ili kolko vec

VOTE BIDEN

DeSantis se izblamirao gadno, nije ni počeo

Naravno da se izblamirao.

DeSantis - Controlled
Bidan - Uncontrolled (and unhinged too!)

Vote Bidan

Svi su ista govna majku im

Kako bih voleo da ovaj baja uzme makar jednu debatu sa nacionalnim prenosom i oduva ih sve, da ostane zapamćen i ima prozor za naredni presidential run
https://www.youtube.com/live/SAETS6CUuW8?feature=share

Izmislio imejl čovek inače