Prijava

Mozda nece robijati ali da nakon ovakve presude dobije izbore, nece da moze

osim sto u svim anketama americkim vodi debelo, i general vote a i u svim ovim drzavama sto mogu i jednog i drugog.

i to ne samo u republikanskim nego i u onim demokratskim, sto imaju obicaj da precenjuju demokrate - sto predvidjali landslide za hilari prosli put.

ovo mu je najjača reklama ikad, to ti je onaj Vučićev fazon ja sam žrtva vidite šta mi rade. s tim da će mi biti jako drago ako tramp pobijedi

Na kraju krajeva i nije bitno ko ce biti predsjednik, americi vise nego ikada treba da se dokaže i pokaže da je najjača sila svijeta samo mi je pun kurac više cirkuzanata na mjesto predsjednika amerike, bilo da je to senilni bajden ili ovaj klaun tramp

pliduu be like: nije bitno ko ce da pobijedi vazno je samo administracija da opstane

Vazno je samo da se održi primat zapada u svijetu

I u bih ja bih naglasio

o kosovu da ne pricamo kuku ako ameri odu

Na kraju krajeva i nije bitno ko ce biti predsjednik

kako nije bitno, dok tramp bio, bio je jedan od najzabavnijih perioda.

al ovo republikanci-demokrate, to stvarno vise nije nista tamo razlicito ni bitno ni za unutrasnju politiku/ekonomiju ni za spoljasnju, sve je isto.

razlike im se svode na neke povrsinske, socijalne, gejeve, religiju i slicna pitanja koja ok, jesu pitanja, al nekako nisu stvari kojim se identifikuju dve politicke struje jebo ga.

jedino pitanje koje im je mozda stvar u kojoj se razlikuju je mozda zdravstvo tamo njihovo, mada i to je verovatno supalj kurac, jer menjaju se ko na traci a to ostaje isto. samo ove povrsinske stvari menjaju.

Koliko god ima smeca medju Republikancima, meni su Demokrate bukvalno olicenje svog zla u zapadnom svijetu trenutno, jezivo mi je da tako poremeceni ljudi mogu uopste da imaju svoju stranku u tako velikoj zemlji

Upravo to celt, bice interesantno na tlu Amerike ali globalni interesi Amerike ostaju isti pusti ti to, isto kao Izrael, kmeče da se hapsi Netanjahu a zapravo ko god drugi da dođe interesi Izraela ostaju isti.

Sto se kaze
BAJDEN LAJE A KAMALA REZI,
DODJI TRAMPE PA DUSMANE VEZI

Pa sta si se ufonjao pliduu ako je tako, nije bas da je isto ko ce biti presednik he he

Ma isto je i uvijek ce biti, ali dosta vise cirkuzanata od predsjednika, najjača zemlja svijeta i dovede neke klaune sreća da upravljaju svijetom ljudi gušteri koji žele da otežaju život vojvođanskim dingospowima svojim zlim vakcinama

IsTo je to al u kurcu

Cim vidis da sargarepu satanisti seku na svakom cosku pomisli coek da oce i nesto dobro uradi.

ne znam jel ti ko rekao caro ali razliciti ljudi razlicito gledaju na stvari zato imas stranke, ti npr podrzavas nestora, za nekoga je nestor debil, niste isti

Daj malo DIVERZITIJA zasto si tako USKOGRUD

pliduu gde je problena mogao si samo lepo reci: treba nam administracija navijam za bajdena zbog bih izmedj ostalog umesto sto jedes govna

sumljam da bi jova dosao ovde vorsipuje trampisu makar iz pristojnosti

a koje sranje ako tramp pobedi opet ce da postavi vucka na onu hoklicu i da mu podmetne sporazum koji ce morati da potpise bez da ga cita i postavlja pitanja xd

mada je stvarno neprijatno gledati raspalog bajdena reptila (ako je to uopste on loool) kako zabada posle svake recenice

i pada niz stepenice

i pada sa bajsa xd