Prijava

Poremećeni psihijatar antivakser lol

Ludi psihijatar je leksički oksiMORON, ali je bukvalno pleonazam. ☺️ Hahahahahhahahahahahhahahaha

Ahahahhaahhahahahahahah kako mi je smešno

Poremećeni psihijatar antivakser busterovan

Tanak kurac pun govana

Boh budi malo krativniji ☺️

ne mora da znači Avi. nemoj da generalizujes hahahahahh

*kreativniji

spava mi se.

Tanak kurac pun govana

Zele zeka

Ozbiljno me nasmejavaš, kratki, a tako poentuozni postovi. Kralj, rekoh. ☺️

Hotul je stari kralj vukajlije, kasno si to shvatila izgleda

Ma ja ovde pošteno nisam ni boravila mnogo do pre godinu... Dosta toga kasno spoznajem; bolje ipak ikad nego nikad. ☺️

pohovan lebac i mladi sirac isečen tanko i naređan preko za doručak u subotu ujutru i gledanje filmova u 9h na pinku.

"prave" "vrednosti" i "kultura"
nema kulture ovih dana kao da u zemlju propala, a prave vrednosti sam videla poslednji put prosi i drka ispred crkve sav propo ispristio se nikaki

Ako hocete kulturu i sve to gledajte koncert u podne... ali ne to je dosadno, zato vi visite ovde i kidate se na govnja koji drugi iseru a i vi kad vam se prikenja na ovom nasem dragom voljenom sajtu. Salim se naravno, volim vas i ljubim :)

Bog vam dao srecu, blagostanje, bogastvo i mnogo seksa, toliko mnogo da vam oci ispadnu a genitalije postanu suve kao sahara i kad se to desi i istrosite svu vlaznost i telesne izlucevine umrete tako sto se pretvorite u suhu prasinu.

Jeste, kontradiktoran sam kao i moj nik, bacio sam proklestvo i u isto vreme vas sve blagosiljao :)