Prijava

POBEDNICI KONKURSA “LETO-FEST 2023”

Hezno - MOD NA DAN
Melkor - BANANA Pokemon Karta
AvvI - ODBAN Pokemon Karta
Agilni - ZAPATA PRAJZ

Čestitke pobednicima, javite se na PVT zaradi primopredaje nagrada.

Dragi članovi i Zapata,

pred nama/vama je još jedan uzbudljiv literarni konkurs u pisanju definicija, ovoga puta sa tematikom leta i njegovih užih i širih pojava. Naslov definicije ne mora nužno u sebi da sadrži reč “leto” i(li) njegove varijacije, ali svakako bi trebalo da manje-više ukazuje na letnju prirodu samog izraza/pojave.

Nagrade su ozbiljne, pa vas zato molim da odgovorno pristupite učešću na konkursu…što će svakako učiniti i anonimni žiri koji će bodovati pristigle definicije-učesnice.

• Pravila konkursa su:

1. Pravo učešća ima svaki registrovani korisnik Vukajlija.com, legendarnog sajta sa duhovitim sadržajem.
2. Broj takmičarskih defincija po profilu: neograničen.
3. Defincija u sebi mora da sadrži “LF23” link do ove teme.
4. Objavljene definicije postujete na ovoj temi, a iste će odgovorni mod turati u 1.post radi bolje preglednosti.

• Nagrade:

- MOD NA DAN: 24h budi moderator/ka na Vukajlija.com i ispuni svoje najluđe snove!
- BANANA pokemon-karta: banuj člana sajta do 7 dana.
- ODBAN pokemon-karta: odbanuj banovanog člana ili pauziraj njegov ban na 7 dana max.
- ZAPATA PRAJZ: 2 karte za rendom kulturni dogadjaj u BG-u, sezona 23/24.
- Odabir naj definicija.

Konkurs traje do ponedeljka, 03.07.

Srećno i neka najvrelije definicije pobede.

Benoit Blanc
Podudlaj ga Profe
pre 6 meseci

Benoit Blanc
U dva navrata obecavas nagradu kad me ne mrzi izbacicu printskrinove da vide koje si govno
pre 6 meseci

ZAPATA PRAJZ

Ljolj

Da, da, Zapati još dugujem 2 karte, da ne bude zabune. Ne mogu se setim šta je bilo tada, da li sam morao da putujem negde hitno ili šta…

Jel mogu tebeProfe da banujem na nedjelju dana?

tesko ces napisati definiciju koja ce da pobedi. ja bi dao mogucnost

Inače prof surovo učestvuje u raspravama na forumu i općenito je aktivan kad neko okači stotinjak linkova ili doksuje po selu, pa će ga zaboleti sedam dana

Ako se jedini budem takmičio, da li dobijam sve nagrade?

DA

(kao da je autor Fade i dalje tu)

odoh da se monumentalno oserem.

hahahhah avatar pobeda

SAĆU VAM POKAŽEM KAKO SE VOZI!

:neču:

Realno mi je teška tema Leto ... hm
Možda i smuljam neki koktel.

daj jedan martini, ali muckan. bas muckan :D

Ako preteknem banovaću Avvl čisto da se zna, čist račun duga ljubav ruka ruci