Prijava

Ja sam jednom toliko isprebijao jednu da joj cela jedna strana dupeta i noge bila poptpuno crvena i plavkasta i na kraju joj udario toliku samarcinu da sam mislio da ce joj ispasti oko u toku seksa sa svim klasicnim davljnjem i vucenjem za kosu, i sve je to ona trazila a meni je sve to bilo mnogo cudno, i znate sta je rekla na kraju kad sam je isprecao kuci: Ovog puta se me bas odusevio, sva srecna ahahaha Ja sam u stvari bio istrumiran posle svega... Lude su bre zene, ljudi nemate pojma koliko su lude, sve su lude na neki nacin ili mozda ja nalazim samo na lude, ko zna vise, ni Bog.

AvvI
A životinja me prvo i osnovno nikada ne bi doživela ni kao emocionalni ni kao seksualni plen.

Guglaj horny donkey

Caro, knjiga se zove Antiklimaks-Vasilije Glomazic. O propalom piscu koji radi kao vodič turisticki. Citljivo skroz.

Antiklimaks ne daje konačan odgovor na večno pitanje o odvojenosti autora i dela, ali želi da zagolica strukturom. Kroz elemente, motive, sleng i simbolizam, koji u najširem smislu čine put nastanka jednog romana, Slobodan Karl istovremeno govori i o svom životu. Antiklimaks je priča o prosečnosti, želji za impresioniranjem, sujeti, narcisizmu, ludilu, usamljenosti i samoironičnosti. Istovremeno, Antiklimaks je i pripitomljavanje svega navedenog. Antiklimaks je priča o slučajnosti i sreći koju će uspešni i ostvareni retko pomenuti.

"Змиоговно" - Цара, цирка 2010.

Žena je žena, a drug je drug

Zena je zeni dr vuk

Piše da je drvukov duplak banovan, ali na profilu FontanaZelja nema bana. Koji kurac?

Ne znam, al znam da Vukov profil treba da se obrise, jer

Dolazak sa novih duplih - dezintegracija profila

Otrglo se kontroli, nemoguće je više zaustaviti Dr Vuka..

ITS OVER 9000!!!!!

AvvI
A životinja me prvo i osnovno nikada ne bi doživela ni kao emocionalni ni kao seksualni plen.
Guglaj horny donkey

lololololo

Caro, knjiga se zove Antiklimaks-Vasilije Glomazic. O propalom piscu koji radi kao vodič turisticki. Citljivo skroz.

Nice for blackhole, congrats.

L@ki
"Змиоговно" - Цара, цирка 2010

Kakva su to vremena interneta bila, sam top. Ovim mladima sad to da prepricavas samo bi cuo kmecanje

Ispravljeno, kameni, malo sam ispizdeo pa sam maxovao dužinu bana, hehe.

Inače, Vukov nalog će biti dezintegirsan kako je i obecano. Prof stoji iza svojih reči.

Autorka Avvi banovana 7 dana. Cepajte dalje.

Najs, jos Irelevanta rijesi i povlacimo svako "pusi ga profe" ikada napisano

Uuuu dezintegracija naloga. El iko dosad doziveo taku sudbinu kletu ovde ovo je hc

Najs, jos Irelevanta rijesi i povlacimo svako "pusi ga profe" ikada napisano

I odban za zozoa kad smo kod muzickih