Prijava

Prokletnici, nikad ljudi od vas i ne samo od vas, ni od koga ko je napolju
živela sam dovoljno dugo

U duhu vremena kom zivimo bez obzira na trolove netrolove one fore sa blek holom i sl msm da je vreme se iskulira sovakim sranjima vazi za sve

one fore sa blek holom

Na šta se ovo odnosi ovo je bilo pre mog lurkovanja dajte neki deep lore

Mislim naslućujem šta je al nek potvrdi neko

U životu, ali u životu svom nisam video veću atenšn hor od ove prebednice jebene.

Naravno da se neće ubiti ima dete niko ne pada na te blefove

Hahah carica, lera nas ko male majmune

Oce nas natera da pajsad kmecimo

Ne zna se ustvari kome više treba psihijatar od vas dvoje. Samo nikako zajedno da idu na terapije, jedan bolesnik u Lazu drugi u Palmotićevu

Smole bio neki dil da se blek proglasi mrtvim, svi se izredjali sa ripovima fazon mesec dana, posle svi pojeli vnugo slican prank ko sa pandjabom but jedno od najgorih lejm debilisanja

Čuo sam šta se desilo prijatelji

Predlažem jedan minijaturni self-doks od strane care, da pošalje selfi očnog reona da se malo svi smirimo, da malo laća i opuštencija zavlada

Smole bio neki dil da se blek proglasi mrtvim, svi se izredjali sa ripovima fazon mesec dana

Duhovito nema šta

Tad je to bio haj top lvl humor ko nije kapiro bio bilde steta sto nisi bio na sajtu

El taj jedan od onih dnevnjak imbecila? Ako jeste sve mi je jasno.

Odjebo je on dnevnjak valjda, kad su mu zakinuli neke pare, valjda je to bilo paralelno onoj drami u teatru sa stolicama

A zmia i mr moon gde su

Haha al jbt u milisekundi vec je targetovan, zna se transfer i zasto je batalio klub mujo pita de su saigraci

Jebem ti lejmaru da ti jebem hahahha

Ej blek hol ima knjigu, narucio sam je, jer je nema u slobodnoj prodaji, imprimatur je izdavac. Ok je knjiga.

Ovaj je i do knjige stigao.

Za sada imamo dvoicu koi su izdali knjigu, belkhol i melk.

Brate gde ima da se poruci, cuo sam ok stivo, guglam evo ne mogu nadjem izgleda rasprodato

K N J I G A