Prijava

Svaki nadimak je dobar ako nije produkt onog haha saću random pridev imenica generator u glavi upaliti pa da bude smešno pa ispadne neko sranje tipa Naduvani albatros, Nindža jazavac, Baršunasti rč...

Ali Plastični zet je misterija ipak

a nemoj, dobar je baršunasti

loool sad vidim ovo

A cek hezno jel si ti negde obj svoj nick, ako jesi ja nisam video, moze link do posta, bas me zanima?

Nije Plastični zet misterija, to je iz onog starog vica kad ćale nađe ćerkin vibrator pa ga stavi na astal u kujni, ispred njega šolju kafe, i sam sedne preko puta sa svojom kafom, a kad ga zapanjena ćerka pita šta to pobogu radi, on odgovori: "Pijem kafu sa zetom".

Plastični zet je ujedno i najbolji nick ovde

A cek hezno jel si ti negde obj svoj nick, ako jesi ja nisam video, moze link do posta, bas me zanima?

mislim da jesam neđe ranije, ali baš je glupost. kad sam bio mali svuda mi je nik bio kleo, po fudbaleru, ali na nekim sajtovima je kleo bilo zauzeto. a u to vrijeme sam igrao top eleven fudbal menadžer na fejsbuku, i najbolji igrač mi se zvao Nohez, ali mi to zvučalo glupo pa ja stavio hezNo i tako ostalo. 12-godišnji mozak hahaha

Hteo si da napišeš zezno al si se zezno, eto ti origin story

da sam predvidio ove fore prije bih stavio nadimak OSAM :DDD

Rakun baca fleš i dalje neprejebiv

mislim da jesam neđe ranije, ali baš je glupost. kad sam bio mali svuda mi je nik bio kleo, po fudbaleru, ali na nekim sajtovima je kleo bilo zauzeto. a u to vrijeme sam igrao top eleven fudbal menadžer na fejsbuku, i najbolji igrač mi se zvao Nohez, ali mi to zvučalo glupo pa ja stavio hezNo i tako ostalo. 12-godišnji mozak hahaha

haha loool da defintivno nisam ovo video ranije, vrh

Da rakun baca fles je dobar, ja se uvek ismejem i na PRELEPI CRNAC FREDO

alo pretvorili ste mi temu u gde su i šta rade, dajte neka objašnjenja ili bar pozadinske priče

627 kako je nastao i sta znaci

Silujes vec sa ovim "pajsad", menjaj malo. Aj sad replika sa jednim kmeeeee

Moguce kmejmune pajsad ovo nisi ocekivo

džoković mi je pušijo gowno