Prijava

Rakun baca fleš

хаахахахаха

627 kako je nastao i sta znaci

значи онај што сам те јебо шалим се нећу ти кажем
ајде де је проф да ми одабере 20 комада да променим ник у нпр галк као фудбалер онај хулк или тако некако

нећу ти кажем

pazi se, ja bih ti za ovo poslao pvt a la bombaš.

Brt sećam se nekog postera, u GSP-u sede Dačić, Toma i Krkobabić. I kaže Dačić: Jao ulazi kontrola, Toma i ja ćemo na zadnja a ti Krle reci da si srednja škola. xD
Meni je to bilo toliko smešno da sam napravio profil, nazvao se krle i stavio godište.
Posle su me na nekim Ol star okupljanjima zvali Krle a ono niđe veze niko me nikad tako nije zvao...

Nije da ikog zanima, ali eto:

Htela sam neki zao vajb pa sam se poigrala semantički i vizuelno.

Evil
AvvI

Pošto je jako teško, odnosno gotovo nemoguće napraviti razliku između velikog latiničnog I i malog latiničnog (L), namerno sam se poigrala.

Inače je sasvim prosto - ovo je skraćenica mog imena, čitano unatraške. Iva.

Duplo v mi je zanimljivo na više načina, liči mi na krunu, obrnuto mi liči na mačije uši (mačke su sinonim za mene).

vv simbol je stihova ili stiha - poezija dakle - ct. victory verses

I naravno Venus Victrix

Previse si se ti to nesto potrudila kao da si neka holivudska diva pa ti trebao pseudonim

Avvi ewil plus ta slika plus gospa od noci mracne sile su se nadvile na forum

Mozda je samo tezi nadimak zlo

Previse si se ti to nesto potrudila kao da si neka holivudska diva pa ti trebao pseudonim

Trud od jedva pola stotinke, bukvalno, lol

A da, mogla sam da budem imperatorka da sam išla pravim putevima. hh

Avvi ewil plus ta slika plus gospa od noci mracne sile su se nadvile na forum

Mozda je samo tezi nadimak zlo

Zapravo mi je žao što sam promenila niknejm Zloduha, i čekam krunu da ga vratim za trajno.

a čemu to zlo i tama avl, zar nije bolje da smo svi srećni veseli i da se fino družimo

Nije preležala te dječje bolesti gdje je cijeli svijet protiv nje, svi joj misle zlo i žele da joj otmu dečka koji je najpopularniji u školi

Avii je na dobrom mestu, ako negde mos da naucis da izadjes iz bedaka to je ovaj forum.
Bukv sizela pale dve banane nema vise kletvi, usla u cool mod, sad bude tu i tamo po koja lejmara al to je normalno sve u svemu ja vidim uzlaznu putanju i to rapidno

nema vise kletvi

Pricekaj malo, bice opet, to dolazi u talasima

мора се потпишем гнусни рептил сиктавац

a čemu to zlo i tama avl, zar nije bolje da smo svi srećni veseli i da se fino družimo

a dobro zbori vasov potomak, mozda time privlacis demone i licimure, stalno neko zlo zlo pa dokle vise gospo od noci okreni na veselje i igru #fanta