Prijava

Na diadora trenerku sam mislio

Nije, bila regular ona suskava varijanta

https://gem.app/product/diadora-vintage-diadora-vintage-tracksuit

Haha ladno sam našo trenerku koju ssm furo pre ihaaj
90dema koštala tad

Lol ovo je doclo kasnije malo

https://i.ebayimg.com/images/g/xLIAAOSwyLtjfZCA/s-l1200.webp

Bukv ovo dizajn i danas da se nosi no problemo bolje od 99% new age govana

Mikrofiber se zvao taj materijal tako nesto

i kriminalci su bili popularni mnogo

Meni burazer bukvalno živeo basketball diaries, došao od preko, gde je odrastao jer je ćale bio neuračunljiv (ja morao ostanem i odrastam tu, šta ću lol) i igrao za iva zorka farmu sa 16, oni tad bili u prvoj ligi. Al nedisciplina i unutrašnji sukobi + devedesete, i on skrene s puta načisto, baš baš načisto. Tako da mi je kriminal bio u kući negde od sedme. Ajd što su bili popularni krimosi al su imali daleko više šmeka od ove sad boranije. Devedesete inače ne razumem kako treba jer meni je pakao bio u kući maltene svaki dan, tako da rat i sve ostalo nisam ni doživljavao ko većina ljudi. Para smo imali više nego drugi, posle kad su moji skroz odlepili onda smo sve sjebali u roku od odma, al nam je svejedno maltene sva familija živela preko pa su slali i lovu, nintenda itd, tako da ono jebem li ga, ne znam šta da mislim o celoj toj dekadi. Kraja devedesetih se sećam ali nije me se ticalo sve to, posle, kad je krenulo bombardovanje, bio sam u pubertetu i otkrio da u kući imam suteren, gde mogu neometano da se diram po telu i dovlačim drugare da peglamo fudbal na soniju. Nestvarna vremena, drljao rolerima sa plastičnim točkićima po makadamu, drkao pet tri puta dnevno i imao baš jako dobru ekipu ljudi, koji su mi i danas jako dobri drugari. Jbt sačuvao sam sve te ljude u svom životu i baš smo bliski i dalje. Tad bombe kad su padale, dvojica drugara, čim su ovi razorili kasarnu, upali unutra (klinci od 15 godina jbt) i pokrali šatorska krila, od kojih smo pravili šator pored reke gde smo kampovali, no raspao se od kiše pa smo morali po selu da tražimo drugi neko da nam da. Nestvaran period bukvalno, ko na filmu nekom da sam gledao a ne živeo.

Mikrofiber se zvao taj materijal tako nesto

Imao komplet adidas trenerku od mikrofibera, crnu sa žutim i crvenim, baš jebena švabarija bila. Jel se seća neko onih dezodoranasa, malicije i ostalih govana, i momaka starijih kad se oznoje u tim trenerkama upasanim, pa im se vonj meša sa tim nekim reskim mirisom? I onaj neki zeleni parfem šišarka bio i svašta drugo. Ne znam kako su drugi prošli al kod mene je bilo popularno da se ljudi tuku svaki vikend baš mnogo + u školi kad sretnu te neke klince sa kojima se ne trpe. Dresovi borusija dortmund + šalovi milan, juve...To je bio must have

Danone Juve trenerka najjače

Uuu danone bajo i napoli record cucine dres

Sonijev onaj juvetov next gen dres sam imao al to cu dogodine da postujem a ne ko melk sta je bilo od rodjenja tita do 5 oktobra

Jel se seća neko onih dezodoranasa, malicije i ostalih govana

Denim onaj kockasti aftersejv, brion mirisalo se time nisi moro da se brijes. Fa je bio i onaj ox cini mi se al slabo se to koristilo

Dobra vremena bila za ko je imao love kao i danas kmece samo ovi bez para sto bi neko da im pokloni, recimo vucic, opozicija ili drzava. Leba bez motike vreme bukv bicu zadovoljan kad budem imao para i ne budem nista radio

Obj u kakvoj banani je kina tad bila smejali se svi ha ha jel kinesko trebalo nam dvaes godina da skontamo sta su napravili u midtajmu hakovali ekonomiju

Bukv tako cemo i mi jos par dina saljemo jure i raznorazne kontinentale i fabrike cokolada kucama naucili da motamo kablove skinuli fore brikse dolazimo cuvaj se

Axe

Axe ocean kad sam uzeo bio sam faca sam sebi, ne ko oni džiberi brutom što su se prskali. Trenerku inače gornjak imao loto oriđinale iz Italije, molim lepo, od onog finog tkanja, preko 200 maraka mislim koštala. Drpio je burazeru koji je drpio nekom u vojsci itd.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrF7GrsIwOnN6fyGy591Hwks46SzDCZMQi2g&usqp=CAU

Kad dugo odstoji i sasusi se mogo si da uzmes zalogaj i da izbacujes stotine sitnih mrva napolje iz usta prostim disanjem lolo

Čelareo egzotik sok od jednog litra u zelenoj flaši, sa šarenim kvadratićima na etiketi. Jbt jedini na svetu smo imali sivi sok haha

Hahaha poznato mi to, i klaher se pio. Znam pricu da je postojala ratkovo kola, kucna radinost u kadi se pravilo imala porodica uredjaj za nabijanje metalnih cepova bio dobar biznis 90ih

Ovo je bila fora nema da otvoris staklenu ambalazu pa da izlapi nego ko gospodin zatvoris

https://static.kupindoslike.com/Otvarac-i-zatvarac-za-flase-iz-davnih-vremena_slika_O_144073853.jpg