Prijava

Kasete koje sam slušao tad negde

Zabranjeno pušenje (sve čega je bilo)
Vudu Popaj
Ništa ali logopedi
Bolero - O Jesenjinu
EKV - Neko nas posmatra
Prodigy - The fat of the land
Čorba - Istina, tako se valda zove taj album

Jbg slušao i Sanšajn, Grua, Partibrejkerse, Enigmu, Deep forest, Flojd...Gomilu toga jer imam tri brata i tri sestre, i svi stariji od mene.

Al si najviseo voleo cokolino i eurokrem

ja prodidzi, chemical brothers i daft punk homework.a pre toga gansi i ratm.domace nisam nikad.voleo sam pesmu idemo na mars ali nikad nisam kupio kasetu od nasih densera.bolji mi je bio che brothers od prodigy/secam se da sam prvi put cuo prodigy u spici za emisiju city na pinku.valjda se tako zvala.i bio sam u fazonu sta je ovo jebo te bog.cesto vidjam na netu da uporedjuju rep likove iz devedestih sa ovim teletabisima danas.da muzika je bila definitivno mnogo bolja.

i kriminalci su bili popularni mnogo.ja nikad nisam bio u tom fazonu, sta ce to meni kad sam bogat a nisam ni imao dovoljno godina za to.imao sam jednog u zgradi stalno su mu bacali bombe pod kola.jednom i plasticni exploziv ispred ulaza.zamalo me nije gadjao kolima kad su ga jurili.pa filmovi bmx banda i neki o skejterima.keceri.svi smo hteli da budemo keceri.vezbali zahvate po ceo dan

Rogov bmx i montibajk bili

P O J A M
O
J
A
M

ja sam imao i rogov bmx i dva montbajka u garazi

bile su popularne one mont jakne i i kako se zove one sa italijanskim imenom nesto kao badjo.ili bese brudji

Haha takoe labe brugi perjana kostala 300+ maraka montara bila 250

D E M A
E
M
A

obuces brugi jaknu i odma si simpatija svim devojcicama.bile su skromne, sad mora da vozis kola od 100k evra

ma znao se neki red

Lotto patike i riplejke s belo platno na dupe zapasane da se vidi žičani kaiš, mnogo gela na kosu i jebaćeš . Nije bilo mnogo potrebno za to u pavu je lab

Mislim, bio sam klinac tad al se ipak znao neki red

Secam se furao sam diadora trenericu najsisatija prepicka iz ckole mi davala da joj pipkam sise

riplejke s belo platno na dup

lol kakva flesina

El one s bočnim kopčama na donjem i skidajućom nadlakticom na gornjem delu

da loto i diadora.tad su pravili kvalitet.i glavna stvar, deca se okupljala na ulici.ispred svake zgrade pod obavezno imalo igraliste za decu i parking a danas kakve zgrade prave, horor

Haha ne znam nisam ih nosio, to valda bila kopija pa bukv svima te bele gace postajale plave od pranja, al nie to bilo za nasu generaciju to ovi druga polovina 70-ih nosili i tiger jaknu true low budget dizeli

Jeste labe i kacu krenuli kompovi bilo aj do mene igramo igrice ko imo komp zvao ove sto nisu imali a i nosila su se kucista okolo al to je vec 95-96a

Ovo je jos bio sega time