Prijava

POBEDNICI KONKURSA “Prozivka Fest 2023”

Cara - BANANA karta
Analni - Mod na dan
Dust - Zapata Prajz
Jebač presretač - ODBAN karta

•••••

Pušite kurac, svi.

Elem, još jedna subota, još jedan literarni konkurs.
Ovoga puta, pak, imate priliku da sebi date oduška, odvrnete ventil i pritom obogatite naš sleng, bio on interne ili eksterne prirode.

Pišemo dakle definicije u formi prozivke, odjeba, provokacije, spusta, uvrede. E sad, da li će u naslovu stajati

a) rečenica, konotacije SAGNI MI SE ili VIDI GA KOJI LJAKSE, ili
b) novo-osmišljen izraz, pojava ili svojevrsna uvredljiva “titula” pojedincu, grupi ili fenomenu, tipa JEREMIĆEVŠTINA (lupam sad) ili KMELKIJADES (lupam sad #2),

apsolutno je na vama je da odlučite, drage smrde moje. U primeru je eventualno poželjno da eventualno prozovete autora sa kojim eventualno imate beef. Eventualno. Da ne kažem obavezno.

• Pravila konkursa su:

1. Pravo učešća ima svaki registrovani kurčevi korisnik Vukajlija.com, legendarnog usranog sajta sa duhovitim sadržajem.
2. Broj mrtvih defincija po profilu: neograničen.
3. DEGENicija u sebi mora da sadrži “PF23” link do ove teme.
4. Objavljene madafakin definicije postujete na ovoj temi, a iste će odgovorni pušač kurca turati u 1.post radi bolje preglednosti.

• Nagrade:

- MOD NA DAN: 24h budi moderator/ka na Vukajlija.com i ispuni svoje najluđe snove!
- BANANA pokemon-karta: banuj člana/članove sajta na do 7 dana.
- ODBAN pokemon-karta: odbanuj banovanog člana/članove ili pauziraj ban/ove na 7 dana max.
- ZAPATA PRAJZ: 2 karte za rendom kulturni dogadjaj u BG-u, sezona 23/24.
- Odabir naj definicija.

Konkurs traje do subote 21.10, u 23:59.

Ae, govna, kiss.

Jel mogu ja ako već mora neku već postojeću da priložim?

@melk

A daj brate makar ti znaš da štancaš i pišeš (knjige), da l realan si sa pitanjem

Profe, hajde me banuj na 3 dana. Previše sam na sajtu te tako gubim dragoceno vreme za učenje. Znaš, ja spremam ispit iz trgovinskog prava. Hteo bih potpuno da se posvetim tom zadatku sada. Kako god, budite sigurni da ću se vratiti čim naučim.

- ODBAN pokemon-karta: odbanuj banovanog člana/članove ili pauziraj ban/ove na 7 dana max.

Већ видим једног еминентног члана како за одбан откуцава име ЋОЋАЛИ
за неупућенн Тотали Ирелевент аутор

Već vidim nekog drugog autora kako koristi svojih 7 dana bana da protera totalnog nazad u carstvo senki, momentalno

Eo kmejmun imam legit prava na termin, da ne bude posle kao sa kobjasnijo i sl

https://vukajlija.com/kmejmun/751275

ne znam kako se linkuje profe pomagaj

Ajde pacovčine pišite

ne znaju majmuni osim kad treba siktati na forumu

I ovde da se organizuje da def sa najlosijim skorom odnese pobedu zbog organizovanog hejt kmejmunisanja zbog gej ekipice na temi

немојте дефинисати

Glavna nagrada nek bude
T R A J N I B A N

Za autora po izboru

У ЈЕБОТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Vi kako hoćete, za sada dve defke - dvojica dobitnika nagrada.

Ако поставим текст песме Наполеон Чомбе чоко моко ДИСС јел добијам ја 3 место

ne ide profaro, a? sklepaću ja nekad nešto čisto da dokažem da mogu.

ae mrs od definicija mamu ti jebem retardiranu u radnom odnosu