Prijava

Evo nesto uz lagani gej somersbi, nisam pisao 7 god loolo obj true

https://vukajlija.com/karamel-severnjaci/751287

Realno, ovo je najniže što je sajt ikada pao, rok botom vukajlije.

DEGENicija u sebi mora da sadrži “PF23” link do ove teme.

Nisam pisao nista 100 god sad sam skontao da sam zaboravo kako se linkuje, bolduje itd

LINK Test LINK

KME Test 2 KME

I was there 3000 years ago, nema sanse da se setim

Pise ti sa desne strane kako treba na prozoru za novu definiciju

Evo Dzord Flojd prvi odgovorio, ti okom on skokom

a u je, ovaj somersbi radi me, ne da nisma video to negooo

svakako ne mogu da editujem nego cisto mi pade na pamet, hvala svakako djecaci <3

Najjaci ovaj neki sto ti dao minus, uz obrazlozenje “nista ne kontam” hahaha o tome vam pricam, ajd ti vrati ljude na sajt kad smo oformili svoj jezik i istoriju

drago mi je kako su forumaši bolji defkaši od defkaša.

Da ucestvuje i Banjo najjaci igrac u cg sig bio bi bez konkurencije, legendarne besede je pisao taj momak, strasan momak

Какав курац форум? Бате, ја овај сајт посећујем 16 година уназад, периодично ме пукне носталгија, па направим налог. Одувек се сва зајебанција водила на дефиницијама и коментарима, само доконе, некреативне будале висиле по форуму.

Ko je autor caro, za srce nas je ujeo

Bate bukv ga galantni zaskoci pre nego covek napravi novi nalog pa ovakav teror nisu ni dahije vrsile moderacija duradi nesto sprecava se “ зајебанција на дефиницијама и коментарима” iz 2013-te

Duplak neki doso da nas zajebava. Kad sam mu rekao kako funkcionise forum samo je izignorisao.

Sve zna dosao da podjebava, troluje sajt preko mene jer sam poverovao da nije dupli. Toliko daleko je isao da se galantni upeco da je moj dupli lolo

Definicije dodate u 1.post, lepo se razvija.

I samo da predupredim svako tripovanje - odluku o top defkama donosi misteriozni žiri koji se ne dâ potkupiti. A svaki hejt i lajk biće žestoko sankcionisani. Ok, kenjam.

i

4. Objavljene madafakin definicije postujete na ovoj temi, a iste će odgovorni pušač kurca turati u 1.post radi bolje preglednosti.

Šta je tu teško da se shvati, Caro?!

jeste profe, a sto sam link odradio true koga boli kurac