Parlamentarni izbori 2023.

  1. Bogdana Koljević GRIFIT

  2. A ovaj Bajagić familija na Momčila vrv

  3. ових нових 7 су сви били у старој групи само прешли а тамо остале стране агентуре контам

  4. Haha melkore vreme je da i drugosrbi krenu nestorijanskim putevima od djilasa ste dobili samo kmecavitis lolo

  5. Ocel reci neko od drugosrba hvala nectore kad se ponove bg izbori ocel i dalje biti kmecanje evo ga to vam je vucicev covek

  6. пусти ти вучићевог човек мосадов човек опозиција поноши насиље и остали добијају мање него прошли пут хахаха једино ако озлоглашена хеклерска група анонимус не умеша прсте и набије им гласове миграната и остали подврста из београда

  7. Uhhh bice masakr za drugosrbe na novim izborima

  8. данас у злату сутра у блату потапај гоwнареее

  9. savršeno uravnoteženo, kao što sve i treba biti

    citirao sam capeshit, idem da se obesim o radijator

  10. Plidu slago te klix, ovaj prvi skup bio drugorusko n1 kmecanje a ovaj drugi bio za kosovo i protiv izdaje vucica icli ispred precednistva niko nije prenosio od domacih medija a nestorianci bili na tom skupu podrzali

  11. Zanimljivi oni transparenti podrške za rusiju i kosovo a ista rulja, ono malo kontradiktorno

  12. Smesan je taj narativ kao ako hocemo kosovo nazad trebali bi podrzavati ukrajinu jer ruje rade istu stvar kao i siptari lol

    Opet sa druge strane drugosrbi bi dali kosovo jer nije nase izgubili smo ga, ali se kunu u ukrajinu i uveli bi rujama sankcije na keca, tek je to paradoks

  13. tacno mi od samog citanja teme izbacuje na tnjiteru o nestoru, ovaj put radikal udario na radikala

    https://twitter.com/NemanjaSarovic/status/1762082351092244803

  14. drugosarovic nije vise merodavan od kada je dobio debelu minutazu na ndh1 i nova ss

  15. Treba učiniti kolektivni napor da putem lingvističke osmoze Rulja postane množina od imenice Ruja (rus)

  16. Немања Шаровић увек доследан непоколебљив и свој

  17. Kaki simpsonovi koj kjrac, siniša pavić predviđa.

  18. xaxax thilmo mislim da si okacio najjaci link u vuka karijeri

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.